Broń zagra po raz pierwszy na nowym stadionie

Broń zagra po raz pierwszy na nowym stadionie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Włókniarz Zelów będzie sobotnim (25 sierpnia) rywalem radomskiej Broni. Jednak wydaje się, że tego dnia istotnym powodem dla którego warto pojawić się na Plantach będzie nie to z kim Broń zagra, a to gdzie mecz się odbędzie. Piłkarze zagrają bowiem po raz pierwszy na nowym stadionie przy ul. Narutowicza.

Broń nie miała zbyt wiele czasu na przygotowanie się do meczu z Włókniarzem. W miniony wtorek radomianie grali  spotkanie z Orłem w Wierzbicy, gdzie zdobyli pierwsze punkty w nowym sezonie. Włókniarz natomiast do niedawna w ogóle miał nie grać w III lidze. Taka sztuka udała mu się dopiero po wycofaniu się z rozgrywek III ligi KP Piaseczno. Na miejsce klubu spod Warszawy wskoczył właśnie Zelów, który na swoim koncie ma jak do tej pory cenny remis z Kutnem (1:1 na wyjeździe) oraz porażkę 1:2 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. 

Mecz Broni z Włókniarzem, zostanie rozegrany na nowym stadionie. Na nowej płycie podopieczni Artura Kupca odbyli już pierwszy trening. W zajęciach brali udział wszyscy zawodnicy, a do gry z Zelowem będzie gotowy także Daniel Ciupiński, któremu anulowano karę za czerwoną kartkę. Na stadionie przy Narutowicza pojawi się zapewne spora rzesza kibiców, która będzie chciała podziwiać grę swojego zespołu w komfortowych warunkach. A okazja do tego nadarza się niezwykła bo MOSiR postarał się o naprawdę fajny stadion.

Broń Radom - Włókniarz Zelów - sobota 25 sierpnia godz.17.00

Bilety w cenie 10 zł - normalny, 5 zł - ulgowy. Ważne: przy zakupie wejściówek trzeb będzie wylegitymować się dowodem tożsamości i podać swój numer PESEL.J P

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy