Broń wznawia treningi

Broń wznawia treningi
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Broń Radom miniony sezon zakończyła w czerwcu. Po nieudanej walce o awans do III ligi nastroje w klubie nie były najlepsze. Włodarze zespołu z Plant postanowili zmienić trenera i pożegnali się z Dariuszem Różańskim. Jego miejsce zajął doskonale znany w Radomiu Artur Kupiec.

Doświadczony trener miał kilka tygodni, żeby wszystko poukładać sobie w głowie i przygotować plan, który pozwoli Broni Radom wywalczyć awans do III ligi. Teraz nadchodzi czas, w którym założenia należy przekazać piłkarzom i przygotować ich do zbliżającego się sezonu.

W poniedziałek (10 lipca) zawodnicy spotkają się na pierwszym treningu. Zajęcia zostały zaplanowane na godz. 17. Na początku trener przedstawi piłkarzom plan przygotowań, a ok. 30 minut później sportowcy rozpoczną treningi.

Na pierwszych zajęciach mają zjawić się już czterej nowi gracze. Jak do tej pory kontrakty z Bronią Radom podpisali: Marcin Grunt, Adam Imiela, Zbigniew Obłuski i Adrian Karasek. Być może w poniedziałek na zajęciach pojawią się kolejni testowani gracze.

Broń Radom sezon rozpocznie na początku sierpnia.

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy