Broń wysoko ograła Wierną Małogoszcz (VIDEO)

Broń wysoko ograła Wierną Małogoszcz (VIDEO)
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

W sobotnie (11 lutego) południe, przy dużym mrozie przyszło rozgrywać swój kolejny sparing piłkarzom Broni Radom. Podopieczni Dariusza Różańskiego podejmowali na sztucznym boisku MOSiR-u Wierną Małogoszcz, aktualnie III-cio ligową drużynę. 

Broń rozpoczęła swój kolejny kontrolny pojedynek wręcz idealnie. Już w 10 minucie meczu po składnej akcji oskrzydlającej prowadzenie w 10 minucie meczu strzałem z pola karnego dał młody zawodnik Emil Więcek. W pierwszej części spotkania nie zobaczyliśmy już bramek i Broń do przerwy schodziła z małą zaliczką.

W drugiej części gry, trener Dariusz Różański dokonał kilku korekt w składzie. W linii defensywnej zobaczyliśmy wówczas Wojciecha Kupca, byłego zawodnika Broni Radom, który aktualnie trenuje z drużyną z Plant. I to właśnie doświadczony defensor podwyższył prowadzenie gospodarzom, strzałem z główki po centrze z narożnika pola karnego. Tuż przed końcem spotkania na listę strzelców wpisali się Dominik Leśniewski oraz Arkadiusz Oziewicz. 

Wynik mógł być zupełnie inny, gdyby zespół gości zaprezentował lepszą skuteczność. W wielu dogodnych sytuacjach piłkarze Wiernej Małogoszcz nie potrafili albo pokonać bramkarza Broni Radom lub marnowali stuprocentowe okazje.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania przygotowanego przez Adama Kurasiewicza.

Broń Radom - Wierna Małogoszcz 4:0 (1:0) 
Bramki: Więcek 10' , Kupiec 58' , Leśniewski 82' , Oziewicz 88' 
Broń Radom: Młodziński - Jakubczyk, Sala, Kupiec, Wieczorek, Leśniewski, Sobolewski, Nowosielski, Więcek, Nogaj, Czarnecki oraz Bochniewski, Dobosz, Jedynak, Góźdź, Oziewicz, Sałek, Aziz
 (składy: brońradom.pl)

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy