Broń wygrała z Perłą

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Po serii trzech efektownych zwycięstw, w których Broń Radom strzeliła rywalom 13 bramek nie tracąc żadnej radomianie pojechali na pojedynek z Perłą Złotokłos.

Mecz od początku ułożył się po myśli gości. Podopieczni Artura Kupca już w 10. minucie objęli prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Kamil Czarnecki. Do końca pierwszej połowy Broń mocno naciskała, ale piłka ponownie do bramki nie wpadła.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Radomianie cały czas dążyli do zdobycia bramki, a gospodarze ograniczali się do kontr. Jednak w drugiej fazie pojedynku Perła przejęła inicjatywę i na kilka minut zadomowiła się na radomskiej połowień. Broń przetrwała ten atak i w ostatnich minutach zdobyła drugiego gola. Na listę strzelców wpisał się Przemysław Wicik, który popisał się doskonałym uderzeniem z rzutu wolnego.

Broń wygrała z Perłą 2:0 i awansowała na piąte miejsce w tabeli IV ligi. W siedmiu pojedynkach zespół z Plant zdobył 14 punktów i do lidera z Białobrzegów traci tylko cztery „oczka”. Kolejne spotkanie „Broniarze” rozegrają za tydzień, kiedy to na własnym obiekcie zmierzą się z zespołem Naprzód Skórzec

Broń Radom – Perła Złotokłos 2:0

Bramki: Czarnecki 10’, Wicki 80’