Broń wygrała z outsiderem

Broń Radom pokonała na wyjeździe ostatni w tabeli Mechanik Radomsko 3:0 w meczu 18 kolejki grupy łódzko-mazowieckiej III ligi.

Już w trzeciej minucie goście objęli prowadzenie. Dobre podanie z głębi pola otrzymał Jakub Chrzanowski i strzałem po ziemi z 10 metrów pokonał golkipera Mechanika. Podopieczni trenera Tomasza Dziubińskiego byli w tym meczu zdecdowanie groźniejsi i co rusz meldowali się pod bramką przeciwnika. W 34 minucie na 2:0 podwższył Ajibola Ohikosya, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki po dośrodkowaniu Mariusza Marczaka. Osiem minut przed końcem meczu wynik ustalił Łukasz Ślifirczyk. Przy lepszej skuteczności Broń mogła wygrać jeszcze wyżej.

Mechanik Radomsko - Broń Radom 0:3 (0:2)
Bramki: Chrzanowski 3', Oshikoya 34', Ślifirczyk 82'

Mechanik: Dawid - Dryja, Frączyk, Radziejewski, Nowak, Radowicz, Kornacki (P.Olejnik 68'), A.Olejnik (Tazbir 73'), Antczak (Brych 80'), Szewczyk, Walioszczyk
Broń: McMullen - Rdzanek, Skórnicki (Gorczyca 46'), Ankurowski, Budziński, Noheem (Ślifirczyk 46'), Oshikoya, Sałek (Krukowski 85'), Marczak, Leśniewski, Chrzanowski (Bartosiak 70')