Broń wygrała w Puławach

Broń wygrała w Puławach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Dla Broni Radom był to drugi mecz testowy. W pierwszym spotkaniu, w minioną sobotę, podopieczni Tomasza Dziubińskiego zremisowali w Skaryszewie z Hutnikiem Warszawa 3:3. Więcej na temat tego spotkania pisaliśmy TUTAJ.

Tym razem radomianie na sparing udali się do Puław, gdzie zmierzyli się z wymagającym rywalem, czyli miejscową Wisłą. Pojedynek ten był okazją do zaprezentowania się testowanych zawodników. Od pierwszych minut szansę gry dostali Mateusz Mianowany, Mateusz Dziubek (obaj Granat Skarżysko-Kamienna) i Krzysztof Suchecki (Polonia Łaziska Górne). Właśnie po strzale jednego z nich - Mateusza Dziubka - Broń zdobyła jedynego tego dnia gola. Nowy piłkarz wykorzystał doskonałe podanie Dawida Sali i technicznym strzałem przelobował bramkarz rywali. Gospodarze mimo ambitnej walki nie zdołali odmienić wyniku spotkania i musieli się pogodzić z porażką.

Według zapowiedzi w najbliższych godzinach kontrakty z Bronią Radom ma podpisać trzech zawodników: Paweł Młodziński, Dawid Sala i Jan Kowalski. Pozostali sprawdzani gracze będą dalej testowani i o ich przyszłości przy Narutowicza zadecydują kilka kolejnych dni.

Kolejni sparing Broń Radom rozegra w sobotę (18 lipca). Jej rywalem ma być Skaryszewianka. Mecz zostanie rozegrany w Skaryszewie.  

KD / bronradom.pl / Szymon Wykrota

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy