Broń wygrała, ale szans na awans już nie ma

Broń wygrała, ale szans na awans już nie ma
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Przed wybiegnięciem na murawę szydłowieckiego stadionu Broń poznała rezultat swojego najgroźniejszego rywala, czyli Victorii Sulejówek. W tej serii gier zespół spod Warszawy pokonał u siebie 3:0 KS Konstancin i tym samym zapewnił sobie pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Mimo wszystko zawodnicy z Plant ambitnie podeszli do spotkania w Szydłowcu. W pierwszej połowie mogliśmy oglądać dobry mecz, w którym było wiele zaczepnych akcji z obu stron, jednak żaden ze strzałów nie znalazł drogi do bramki i na przerwie utrzymywał się wynik 0:0. Po zmianie stron do ataku ruszyli „Broniarze”. Wynik pojedynku w 60. minucie otworzył Kamil Czarnecki, a kilka chwil później do szydłowieckiej bramki trafił się Dominik Leśniewski. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem Kamila Lewińskiego i spotkanie zakończyło się zwycięstwem Broni 2:1.

Po wygranej Broń z dorobkiem 77 punktów zajmuje drugie miejsce w tabeli i bez względu na wynik pozostałych konfrontacji ekipa z Plant na tej lokacie zakończy bieżące rozgrywki. Do końca sezonu podopieczni Dariusza Różańskiego rozegrają jeszcze trzy mecze. Najbliższy w środę (7 czerwca), kiedy to na własnym stadionie zmierzą się z Prochem Pionki.

Szydłowianka Szydłowiec – Broń Radom 1:2

Bramki: Lewiński 78’ – Czarnecki 60’, Leśniewski 72’

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy