BROŃ W OSŁABIONYM SKŁADZIE ZAGRA W PUCHARZE (VIDEO)

BROŃ W OSŁABIONYM SKŁADZIE ZAGRA W PUCHARZE (VIDEO)
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Piłkarze Broni Radom po dziewiątym zwycięstwie w lidze, w najbliższą środę rozegrają kolejne spotkanie. Tym razem podopieczni Dariusza Różańskiego w ramach Mirax Pucharu Polski, zmierzą się z A-klasowym Strażakiem Wielogóra. Faworytem tego meczu są zdecydowanie piłkarze z Narutowicza, jednak po ostatnim ligowym starciu, Broniarze są mocno osłabieni.

- Jest w naszym składzie kilka problemów kadrowych. Nieobecny na treningach jest m.in Kamil Czarnecki, Albert Pietrlaski, Piotr Nowosielski. Cel jednak jest niezmiennie ten sam. W meczu ze Strażakiem liczyć się będzie tylko zwycięstwo. - podkreśla trener Dariusz Różański.

Trenerem zespołu Strażaka Wielogóra jest Norbert Panasiuk, a jego piłkarze w obecnych rozgrywkach A-klasy zajmują dziewiątą lokatę. Pojedynek tych drużyn zaplanowany jest na najbliższą środę (28 września) o godzinie 16:00 na stadionie w Wielogórze.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego oraz rozmowy z trenerem radomskiej Broni, Dariuszem Różańskim, którą przeprowadził dla Państwa Adam Kurasiewicz.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy