Broń u siebie zmierzy się z Lechią

Broń u siebie zmierzy się z Lechią
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Piłkarze Broni Radom w 24 kolejce III ligi podejmą piątą w tabeli Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Sobotnie (22 marca) spotkanie zapowiada się ciekawie. Na murawę stadionu przy ul. Narutowicza wybiegną dwa zespoły z czołówki trzeciej ligi. Lechia plasuje się na piątej pozycji, natomiast Broń jest trzecia i ma trzy punkty więcej i jeden mecz zaległy do rozegrania.

W poprzedniej kolejce zarówno Lechia jak i Broń zanotowały zwycięstwa. Ekipa z Tomaszowa Mazowieckiego pokonała u siebie rezerwy Widzewa Łódz 2:1, natomiast podopieczni trenera Tomasza Dziubińskiego wygrali na wyjeździe z MKS Kutno 1:0.

W porównaniu do poprzedniej kolejki, sytuacja kadrowa w Broni uległa nieznacznej poprawie. Po pauzie za kartki wracają Mariusz Marczak i Norbert Rdzanek. Kontuzjowany jest jednak wciąż Ajibola Oshikoya, a nie wiadomo czy zdolni do gry będą już Mikołaj Skórnicki i Michał Bojek.

Początek meczu Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki w sobotę (22 marca) o godz. 18:00 na stadionie im. Marszałka Piłsudskiego w Radomiu, ul. Narutowicza. Zapraszamy na relację LIVE!Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy