Broń rozpoczęła zimowe przygotowania

Broń rozpoczęła zimowe przygotowania
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Piłkarze Broni Radom powrócili do zajęć po kilku tygodniach przerwy. Na pierwszym styczniowym treningu pojawiło się 22 zawodników, w tym trzech nowych. Radomianie będą trenować na sztucznej murawie MOSiR-u.

W porównaniu do kadry z rundy jesiennej, w zespole nie doszło do wielu zmian. Odeszli Kevin McMullen, który wrócił do Stanów Zjednoczonych, a także Jaiyesimi Noheem, który ma grać w jednej z niższej lig w Niemczech. Ponadto klubu szuka sobie Tomasz Bartosiak, który chce spędzać na boisku więcej minut i niewykluczone, że będzie występował w jednym z czwartoligowych zespołów. Jakub Chrzanowski ma natomiast od poniedziałku stawić się na tygodniowych testach w pierwszoligowej Wiśle Płock. 

Jeśli zaś chodzi o nowych piłkarzy, to w czwartkowe popołudnie przy Narutowicza pojawili się Piotr Nowosielski z Wisły Płock, Wiktor Lach z Pogoni Siedlce oraz Daniel Kwiatkowski z Powiślanki Lipsko. Z Bronią trenuje także bramkarz Piotr Prasek, który przebywa co prawda na wypożyczeniu w Mazowszu Grójec, ale niebawem ma wyjaśnić się kwestia jego powrotu na Planty. - Po wyjeździe Kevina do USA potrzebny jest nam bramkarz do rywalizacji z Norbertem Wnukowskim - mówi Tomasz Dziubiński, trener Broni Radom. W styczniowych zajęciach będzie brał udział również Piotr Stefański, junior z rocznika 1996 i to czy dostanie szansę gry w III lidze okaże się w trakcie okresu przygotowawczego.

Zobacz galerię zdjęć z treningu

- W styczniu i lutym czeka nas ciężka praca i musimy dobrze przepracować ten okres, aby jak najlepiej prezentować się w spotkaniach ligowych wiosną - dodaje trener Dziubiński.

W przyszłym tygodniu na treningach pojawi się prawdopodobnie dwóch kolejnych testowanych piłkarzy.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. Szymon Wykrota

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy