Broń rozbiła Wilgę i jest liderem

Broń rozbiła Wilgę i jest liderem
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Przed pierwszym spotkaniem tego sezonu największą niewiadomą w Broni była obsada pozycji bramkarza. Ostatecznie pomiędzy słupkami radomskiej bramki stanął kapitan zespołu Paweł Młodziński, a na ławce usiadł Michał Kula. Choć i tak tego dnia radomski bramkarz nie miał zbyt wiele pracy, czego nie można powiedzieć o jego konkurencie z Wilgi.

Broń Radom - Wilga Garwolin


Broń strzelanie rozpoczęła dopiero po 30 minutach gry. Wynik spotkania otworzył Arkadiusz Oziewicz, który wykorzystał rzut karny. Przed przerwą do bramki trafili jeszcze Piotr Nowosielski i Zbigniew Obłuski.

Po zmianie stron szybko dwie bramki zaaplikował Kamil Czarnecki. Broń prowadziła już 5:0, ale nie miała litość dla rywali. W ostatnich minutach spotkania bramkarza z Garwolina jeszcze dwukrotnie pokonał Przemysław Nogaj i ostatecznie radomski zespół wygrał 7:0.

Po tym zwycięstwie Broń objęła prowadzenie w ligowej tabeli. Kolejne spotkanie ekipa z Plant rozegra za tydzień, kiedy to również na swoim stadionie zmierzy się z LKS-em Jedlińsk.

Broń Radom – Wilga Garwolin 7:0

Bramki: Oziewicz 33’, Nowosielski 39’, Obłuski 43’, Czarnecki 51’ i 62’, Nogaj 82’ i 89’ 


Broń: Młodziński - Wojciech Kupiec, Grunt, Wicik (Dobosz 75’), Leśniewski (Nogaj 57’), Imiela, Putin (Korcz 67’), Oziewicz (Więcek 57’), Nowosielski, Obłuski ( Sala 79’), Czarnecki 


Wilga: Fic - Głowala, Karol Zawadka, Kwiatkowski, Talar, Wiechowski, S.Papiernik (D.Papiernik 53’), Pyra, Kamil Zawadka, Migas (Janiszewski 59’), Kisiel


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy