Broń rozbiła Grom

Broń rozbiła Grom
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Broń Radom już kilkanaście dni temu straciła szansę na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W decydującym starciu podopieczni Dariusza Różańskiego przegrali na wyjeździe z Victorią Sulejówek – więcej na temat tego spotkania pisaliśmy TUTAJ. Dlatego ostatnie mecze bieżącego sezonu są dla zespołu z Plant starciami „o pietruszkę”.

W sobotę (10 czerwca) Broń po raz ostatni wystąpiła na stadionie przy ul. Narutowicza. Ich rywalem był Grom Warszawa, czyli zespół, który już wcześniej został zdegradowany do ligi okręgowej. Mecz od początku był pod kontrolą gospodarzy, którzy już na przerwie prowadzili 3:0. Do bramki gości trafiali kolejno: Michał Bojek, Kamil Czarnecki i Arkadiusz Oziewicz.

Broń Radom - Grom Warszawa


Po zmianie stron radomianie nie spoczęli na laurach, tylko dobili przyjezdnych. W drugiej połowie gospodarze dołożyli jeszcze dwa trafienia autorstwa Dominika Leśniewskiego i ostatecznie wygrali to spotkanie 5:0.

Po tym zwycięstwie Broń umocniła się na drugim miejscu w tabeli IV ligi, ale bez względu na wynik ostatniej konfrontacji zakończy sezon na tej pozycji. W meczu ostatniej kolejki zespół z Plant zmierzy się na wyjeździe z Orłem Wierzbica. To spotkanie zostanie rozegrane w sobotę (17 czerwca) o godz. 17.

Broń Radom – Grom Warszawa 5:0

Bramki: Bojek 10’, Czarnecki 23’, Oziewicz 27’, Leśniewski 55’ i 85’ 

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy