Broń Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki (ZAPIS RELACJI)

W meczu 6 kolejki piłkarskiej III ligi Broń Radom zremisowała u siebie z Sokołem Aleksandrów Łódzki 0:0.

90'+ 4 - koniec meczu. Broń - Sokół 0:0
90' +3 - rzut wolny dla Broni
90'+ 2 - dośrodkowanie w pole karne, strzela Ankurowski i poprzeczka!
90' +1 - rzut rożny dla gospodarzy
90' - zmiana w Sokole, schodzi Obi, wchodzi Knera
88' - Chojecki strzela z dystansu i na raty broni Radczenko
87' - zmiana w Sokole, wchodzi Oborowski, schodzi Zwoliński
86' - na spalonym Miłosz
85' - rzut wolny dla Broni
84' - zmiana w zespole gości, schodzi Gajewski, wchodzi Kwiatkowski
79' - rzut wolny dla Broni, strzela Marczak, broni Ostrowski, kolejny strzał Marczaka, ale piłka trafia w boczną siatkę
78' -  zmiana w Broni, schodzi Krukowski, wchodzi Rdzanek
77' - rzut wolny dla gospodarzy, dośrodkowanie w pole karne, piłka uderza w poprzeczkę. Zawodnicy Broni protestują. Twierdzą, że jeden z zawodników Sokoła dotknął piłkę ręką w polu karnym. Sędzia nie dyktuje rzutu karnego.
76' - Krukowski dośrodkowuje w pole karne, ale zrobił to bardzo źle, od bramki grę wznowi Ostrowski
74' - zmiana w Sokole, wchodzi Miłosz, schodzi Wrzesiński
73' -  zawodnik Sokoła faulowany przed polem karnym, rzut wolny dla gości, do piłki podchodzi Klepczarek, strzela, ale fatalnie
72' - piłkę ręką przyjmuje Bojek
71' - rzut rożny dla Broni
69' - na spalonym Nowosielski
67' - dużo walki w środku pola
63' - ostre starcie pomiędzy Chojeckim i Ankurowskim, potrzebna jest pomoc sztabu medycznego. Żółta kartka dla Chojeckiego
62' - zmiana w Broni, schodzi Książek, wchodzi Nowosielski
60' - dobra akcja Marczaka, ale w ostatniej chwili wybijają piłkę obrońcy Sokoła
59' - wycofanie piłki do Sałka ten strzela z 16 metrów, ale piłka mija bramkę Ostrowskiego
58' - rzut rożny dla gospodarzy
57' - Klepczarek fauluje Książka, żółta kartka dla zawodnika gości. Rzut wolny dla Broni
55' - Bojek dośrodkowuje z prawej strony w pole karne, ale bez trudu wybijają obrońcy Sokoła
54' - Zwoliński strzela z 40 metrów, ale bardzo niecelnie
53' - kontra gości, fauluje Krukowski, żółta kartka dla piłkarza Broni
51' - Obi fauluje Bouchnibę, rzut wolny dla gospodarzy
49' - Wrzesiński na spalonym
47' - indywidualna akcji Obi, ale wybijają obrońcy Broni
46' - początek drugiej połowy, zmiana w Broni, schodzi Nogaj, wchodzi Bojek

45' - koniec pierwszej połowy
44' - Chojecki na spalonym
43' - Nogaj ostro fauluje w środku pola, żółta kartka dla zawodnika Broni
42' - Nogaj uderza z zerowego kąta, piłka wychodzi za boisko
41' - Marczak zagrywa długą piłkę, ale no właśnie, do kogo?
37' - doskonała kontra gości, rzut rożny dla Sokoła, Wrzesiński dośrodkowuje, głową strzela Chojecki i doskonała, instynktowna interwencja Radczenko
36' - Leśniewski dośrodkowuje w pole karne, ale żaden z zawodników Broni nie doszedł do tego podania
32' - wycofanie piłki do Chojeckiego, ten strzela z linii pola karnego, ale niecelnie
31' - rzut wolny dla gości
30' - na spalonym Marczak
29' - rzut rożny dla Broni, dośrodkowuje Książek, głową strzela Skórnicki, ale niecelnie
28' - Bouchniba podaje doskonale do Marczaka, ten przyjmuje piłkę na 6 metrze i fatalnie kiksuje
27' - rzut rożny dla Broni, dośrodkowanie Książka w pole karne, z przewrotki uderza Marczak, ale piłka wysoko ponad bramką
25' - z dystansu uderzył Osowski i poprzeczka!
24' - Bouchniba miał szansę wyprowadzić dobry kontratak, ale źle podał i piłkę przejął Klepczarek
23' - Chojecki strzela z 15 metrów, ale wysoko ponad bramką
22' - Bouchniba fauluje Uche Obi, rzut wolny dla gości
20' - rzut rożny dla Sokoła, krótkie rozegranie, ale nic z tego nie będzie
17' - rzut rożny dla Broni. Dośrodkowanie, wybijają obrońcy Sokoła, ponownie w pole karne podaje Książek, głową strzela Skórnicki, ale bardzo niecelnie
16' - Broń bez pomysłu na konstruowanie akcji ofensywnych
14' - Chojecki strzela z linii pola karnego, ale piłkę pewnie łapie Radczenko
13' - Zwoliński fauluje Marczaka. Żółta kartka dla piłkarza z Aleksandrowa Łodzkiego
12' - Sałek strzela z 25 metrów, ale bardzo niecelnie
11' - Klepczarek fauluje w środku pola, rzut wolny dla Broni
10' - na razie na boisku przeważa Sokół
7' - rzut wolny dla Sokoła, piłka ustawiona na 25 metrze, dośrodkowanie, ale wybijają obrońcy Broni
6' - Obi uderzył przypadkowo w twarz Skórnickiego, gwizdek sędziego milczy
4' - rzut rożny dla Sokoła
3' - Obi upada w polu karnym, ale sędzia nie widział faulu
1' - pierwszy gwizdek sędziego

Mecz rozpocznie się z małym opóźnieniem. Źle została zawieszona siatka na jednej z bramek.

Piłkarze wychodzą na murawę. Za chwilę początek meczu.

Znamy już składy obu drużyn:

Broń Radom: Radczenko - Krukowski, Skórnicki, Ankurowski, Wichucki, Nogaj, Sałek, Bouchniba, Leśniewski, Książek, Marczak

Rezerwowi: Wnukowski, Gorczyca, Rdzanek, Nowosielski, Wieczorek, Titunin, Bojek

Sokół Aleksandrów Łódzki: Ostrowski - Golański, Bierżyński, Klepczarek, Gajewski, Zwoliński, Osowski, Pawlak, Wrzesiński, Obi, Chojecki

Rezerwowi: Karolak, Gołuch, Knera, Miłosz, Woźniczak, Oborowski, Kwiatkowski

Obie drużyny zakończyły już rozgrzewki.

Witamy ze stadionu im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu. Za chwilę rozpocznie się mecz pomiędzy Bronią Radom, a Sokołem Aleksandrów Łódzki.