Broń Radom ruszyła z przygotowaniami

Broń Radom ruszyła z przygotowaniami
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Na pierwszych zajęciach Broni Radom pojawiło się 26 zawodników. Pośród nich kilku nowych graczy, a także kilku juniorów z rocznika 1999, jednak wielkich rewolucji kadrowych nie należy się spodziewać. 

- Zimą ciężko o pozyskanie wartościowych graczy, bo albo nie ma zgody dotychczasowego klubu, albo wysokość odstępnego jest poza zasięgiem - tłumaczy trener Dariusz Różański. 

Na pierwszych zajęciach pojawili się Tomasz  Zagórski, Patryk Czarnota - obaj Szydłowianka Szydłowiec, Michał Trojanowski - wychowanek Broni powracający z Iłżanki Kazanów oraz Oskar Abramczyk piłkarz z Orła Wierzbica. Kolejni gracze mają pojawiać się sukcesywnie, jeśli tylko otrzymają zgodę swojego klubu na trenowanie z Bronią. 

Nie wiadomo jak potoczy się przyszłość Sebastiana Przytuły, młodego golkipera Broni. Wiąże on przyszłość z Lublinem i przez tydzień testować się będzie w tamtejszej Lubliniance. Cieszy na pewno fakt, że po kontuzji do zdrowia wraca Arek Oziewicz i razem z zespołem rozpoczął zajęcia. Z klubem Broni Radom wciąż nie trenuje Albert Pietralski, który do treningów ma wrócić za kilka tygodni.


(źródło: brońradom.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy