BROŃ RADOM - PILICA BIAŁOBRZEGI 1:0
Nowosielski 65'

Bramka Piotra Nowosielskiego z meczu Broń Radom vs Pilica Białobrzegi

KONIEC MECZU!
90' Dfensor Pilicy dwukrotnie wybija piłke z linii bramkowej po strzale Czarneckiego i Krukowskiego!
90' Zmiana w Broni: Krukowski za Leśniewskiego.
88' Zmiana w Broni: Nogaj za Bojka.
87' Teraz uderza Bojek - również niecelnie.
86' Indywidualna akcja Leśniewskiego zakończona strzałem - za lekko.
84' Żółta kartka dla Nowosielskiego.
83' Zmiana w Broni: Książek za Oziewicza.
80' Kornacki ukarany żółtą kartką za faul na Kamilu Czarneckim.
77' Rawski znów w polu karnym oddaje strzał - obok bramki Broni.
76' Hernik za Obłuskiego (Pilica)
75' Przerwa na wodę dla obydwu zespołów.
74' Rawski fatalnie uderza piłkę.
73' Puton faulowany przez Wicika tuż przed polem karnym!
72' Nowosielski wpada w pole karne z piłką - jego strzał jest jednak skutecznie blokowany!
70' Żółta kartka dla Putona (Pilica)
66' Leśniewski z dystansu - broni Przyrowski!
65' Bramka dla Broni! Piotr Nowosielski!! Doskonały strzał z 16 metrów! Przyrowski praktycznie bez szans.
57' Pietralski uderza... fatalnie wykonany rzut wolny.
55' Czarnecki faulowany przed polem karnym Przyrowskiego! Będzie szansa na strzał z dystansu...
53' Pietralski w ostatnim momencie blokuje strzał Rawskiego w polu karnym! Wyśmienita okazja Pilicy!
51' Michalski uderza po raz drugi - tym razem bardzo niecelnie.
49' Michalski decyduje się na strzał - broni Młodziński.
47' Sala ratuje Broń w defensywie!
46' Zaczynamy drugą połowę!

45' Koniec pierwszej połowy. Obydwie drużyny jak na razie nastawione są na grę mocną defensywą przez co fani nie mogą zobaczyć zbyt wielu klarownych akcji. Do przerwy zatem mamy wynik 0:0.
42' Rawski uderza z dystansu - dobry mocny strzał, jednak nad poprzeczką.
40' Kontra Broni. Nowosielski w polu karnym podaje do Czarneckiego - doskonale spisuje się defensywa gości!
34' Sałek uderza z główki po centrze w pole karne - tuż obok bramki! Doskonała centra Oziewicza.
33' Niebezpieczne wejście Bykowskiego w nogi Pietralskiego. Sędzia uspokaja piłkarza Pilicy...
30' Przerwa w grze. Czas na uzupełnienie płynów przez obydwie drużyny.
29' Rajd Leśniewskiego prawym skrzydłem nie został zakończony centrą w pole karne...
27' Rawski uderza zza pola karnego - korner dla Pilicy. Pierwszy strzał gości w tym meczu.
24' Teraz kartkę zobaczył za faul Jaworski (Pilica)
23' Skałbania (Pilica) ukarany żółtą kartką.
20' Rawski pada po starciu z zawodnikiem Broni w polu karnym, sędzia nie dyktuje karnego - zawodnicy Pilicy maja jednak inne zdanie.
18' Kamil Czarnecki uderza z główki po wrzutce w pole karne przez Nowosielskiego... obok bramki! Wreszcie mamy pierwszy strzał w tym meczu.
16' Dużo walki...ale bramkarze są wciąż bezrobotni..
10' Za nami 10 minut meczu - beż zadnych sytuacji podbramkowych oraz strzałów.
1' Zaczyna Broń Radom! Czas na derby prosze Państwa!

*Broń dziś w komplecie niebieskich strojów, z kolei goście zagrają w czarnych koszulkach i białych spodenkach.
*Zawodnicy i trójka sędziowska już na placu gry! Niebawem zaczynamy derby!
*Piłkarze obydwu drużyn już po rozgrzewce. Do meczu pozostało 10 minut.

Składy drużyn:

Broń Radom:
Młodziński - Pietralski, Wicik, Sala, Dobosz, Bojek, Oziewicz, Sałek, Leśniewski, Nowosielski, Czarnecki
Pilica Białobrzegi: Przyrowski - Michalski, Kacperkiewicz, Karasek, Jaworski, Bykowski, Puton, Kornacki, Rawski, Skałbania, Obłuski

*Przed nami hit 9 kolejki piłkarskiej IV ligi grupy mazowieckiej! Broń Radom podejmie przed własną publicznością Pilicę Białobrzegi!

*Broń Radom to aktualny lider tabeli, który na swoim koncie ma siedem zwycięstw i jeden remis. Pilica z kolei zajmuje bardzo odległą siedemnastą lokatę z bilansem spotkań: jedno zwycięstwo oraz trzy remisy i trzy porażki.

Zapraszamy do śledzenia RELACJI LIVE! Początek od godziny 17:00! Spotkanie relacjonować będzie dla Państwa Adam Kurasiewicz! Po meczu zapraszamy na skrót spotkania oraz pomeczowe wypowiedzi.