Broń Radom - Oskar Przysucha (Zapis relacji)

Broń Radom 2:2 Oskar Przysucha
Bramki: Nowosielski 74', 90' - Żurawski 23', 42'

90' Koniec meczu
90' Bramka była blisko. Ale ciągle remis.
90' Groźny strzał Wicika. Milimetry obok bramki
90'  Żółta kartka dla Lewińskiego (zawodnik na ławce)
90'  Paweł Nowosielski z karnego.
90'  Za dyskusje dla Mateusza Jaworskiego.
90' Karny dla Broni.
89' Dwóch piłkarzy Oskara wychodził na pozycję sam na sam. Ale Paweł Młodziński był pierwszy przy piłce.
87' Żółta kartka dla Mikołaj Skórnicki
84' Zespołowa akcja Broni. Bouchniba w pole karne, ale obrońcy Oskara wybijają na aut.
82'  Żółtą kartką ukarany Emil Wiecek. Dosyć kontrowersyjna decyzja sędziego.
81' Do pustej bramki nie trafił Piotr Kornacki. Broń miała szczęście.
79'  Paweł Kowalczyk zmienia Bartłomieja Mazura
79'Piotr Skałabania schodzi, wchodzi Mariusz Moskwa
79' Strzał Wiecka zablokowany.
77' Dziubek na spalonym
75' Broń w ataku. Tym razem strzelał Dobosz.
74' GOOLLL. Paweł Młodziński wybija z pola karnego. Do piłki dopadł Piotr Nowosielski i pokonał bramkarza.
72'  Emil Wiecek zmienia Damiana Sałka
71' Sala wrzuca, ale bardzo niecelnie
71'  Żółta kartka dla Daniela Żurawskiego za faul na Mateuszu Dziubku.
70' Słabiutki strzał Dobosza.
68' Zamieszanie w polu karnym Oskara, ale strzału nie było.
67' Dziubek wrzuca. Kolejny rożny dla Broni.
66'  Cezary Czpak wchodzi w miejsce Kacpra Wnuka
63' Sala z całej siły. Piłka poszybowała wysoko i daleko, ale bramki nie widziała.
62' Dziubek w pole karne. Rożny dla Broni
61'  Grzegorz Obuch zmienia Kamila Lewińskiego.
60' Leśniewski na pełnej prędkości dograł w pole karne. A tam Mateusz Dziubek strzałem głową minimalnie się pomylił.
58' Oskar w kontraataku. Młodziński znowu ratuje Broń.
58' Nowosielski przejął bezpańska piłkę i błyskawicznie zdecydował się na strzał. Piłka daleko obok lewego słupka bramki.
57' Kontra Oskara. Młodziński interweniował na przedpolu.
55' Młodziński minął się z piłką. Było groźnie, ale strzał Żurawskiego bardzo niecelny.
54' Głupia strata Broni i rzut rożny dla gości.
53' Sałek wyprzedził bramkarza, ale piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.
52' Bouchniba w "16". Rożny dla gospodarzy
52' Nowosielski w pole karne, ale Oskar wybija.
51' Nowosielski faulowany tuż przed polem karnym.
50' Rzut rożny dla Broni. Nic z tego nie wyszło. Goście zaczną od rzutu wolnego.
49' Broń spokojnie konstruuje atak
46' Mateusz Dziubek wszedł w miejsce Bartka Kaszubowskiego
46'  Przemek Wicik zmienił Bartka Krukowskiego.
46' Zaczyna się druga połowa spotkania.

45'  Koniec pierwszej połowy. Po pierwszych 45 minutach Oskar niespodziewanie prowadzi w Radomiu 2:0.
43'  Żółta kartka dla Piotra Kornackiego
42' Gol Oskara! Ponownie na listę strzelców wpisał się Daniel Żurawski.
41' Krukowski faulował Sapieja.
39' Prostopadła piłka od Bouchniby do Kaszubowskiego. Ale Bramkarz Oskara był szybyszy.
36' Oskar próbował, ale Broń wyszła z kontrą. Na spalonym Kaszubowski.
34' Rzut wolny dla Oskara z boku pola karnego.
31'  Żółta kartka dla Paweła Maciejczaka
29; Szybka kontra Oskara, ale uderzenie gości bez problemu broni Paweł Młodziński.
27' Oskar znowu w ataku, ale ich strzał poszybował nad poprzeczką
26' Broń próbuje odrobić straty, ale ich atak okazał się bezefektywny.
23' Gol dla Oskara! Kapitalnym uderzeniem popisał się Daniel Żurawski.
22. Groźny strzał Pawła Maciejczaka. Młodziński wybił na rożnego.
20' Krukowski czarował na prawym skrzydle. Obrońca Oskara wybił na ut
15' Bouchniba sam na sam z bramkarze, ale uderzył prosto w Adamczyka. Po chwili Kaszubowski dobijając strzał wpadł w bramkarza.
14' Skórnicki trafia do bramki. Ale sędzia odgwizdał spalonego.
13' Rzut wolny dla Broni. 30 metrów do bramki Filipa Adamczyka
10' Leśniewski faulowany w środkowej strefie boiska
9' Broń atakuje lewym skrzydłem, ale goście wybijają na aut
6' Spokojny atak gospodarzy
3' Broń fauluje w ataku
2' Pierwszy atak gości.
1' Oskar zaczyna.
13:55 Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania
13:50 Do początku spotkania zostało 10 minut. Na trybunach zjawia się coraz więcej kibiców.
13:40 Trwa rozgrzewka do początku spotkania zostało 20 minut
13:38 Ze Stadionu Miejskiego w Radomiu wita państwa Krzysztof Domagała.
Zapraszamy na naszą relację. Nadawać ze stadionu zaczniemy około godzin 13.30.

Broń Radom: Paweł Młodziński - Bartosz Krukowski, Dawid Sala, Paweł Ankurowski, Mikołaj Skórnicki, Piotr Dobosz, Dominik Leśniewski, Damian Sałek, Wajih Bouchniba, Piotr Nowosielski, Bartosz Kaszubowski
Oskar Przysucha: Filip Adamczyk - Mateusz Jaworski, Piotr Kornicki, Kacper Michalski, Bartłomiej Mazur, Daniel Żurawski, Jakub Sapieja, Paweł Maciejczak, Kamil Lewiński, Piotr Skałbania, Kacper Wnuk

Broń: Mateusz Matracki, Mateusz Dizubek, Patryk Jakubczyk, Emil Wiecek, Patryk Gregorek, Przemysław Wicik
Oskar: Patryk Czarnota, Mariusz Moskwa, Grzegorz Obuch, Cezary Czpak, Paweł Kowalczyk, Adam Najdzik, Hubert Śliwiński