Broń Radom - ŁKS Łódź (zapis relacji)

Broń Radom 1:4 ŁKS Łódź

Bramki: 44' Leśniewski - 64' 68' Ostalczyk, 70' Patora, 89' Serwaciński

Koniec spotkania. Broń przegrywa 1:4 z ŁKS-em.
90+3' po strzale głową Sałka piłka odbiła się dwukrotnie od poprzeczki i linii bramkowej, ale nie chciała wpaść do siatki
90' Broniarze bez pomysłu na grę. Próbują jeszcze zyskać teren długimi podaniami.
89' Kolejny gol dla ŁKS-u! Ankurowski wyprzedzony z łatwością w pojedynku biegowym i Rafał Serwaciński nie myli się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.
84' Sarafiński strzelał sprzed pola karnego, pewnie łapie Młodziński
84' Kaszubowski za Wicika
83' również Skórnicki ukarany przez sędziego
82' żółty kartonik za faul na Wiciku, ujrzał Damian Pawlak
81' Przemysław Wicik z 25 metrów, wysoko ponad bramką
80' boisko opuszcza w drużynie gości Adam Patora, strzelec gola, w jego miejsce Darius Cibulskas z numerem 21
78' Kowalski dośrodkował z lewego skrzydła, ale wybił Ślęzak
77' Sala i Leśniewski opuszczają pla gry, w ich miejsce Krukowski i Dziubek
76' po raz kolejny rozmontowana obrona gospodarzy, pusta bramka, ale Serwaciński nie sięgnął wślizgiem piłki i nie wpakował jej do siatki
75' wymiana krótkich podań ŁKS-u, bezradnie biegali za piłką Broniarze
73' nieudana przewrotka Dominika Leśniewskiego, bez zagrożenia
70' Trzeci gol dla ŁKS-u! Tym razem Ostalczyk ograł dwóch obrońców i podał do Patory, a ten pokonał bramkarza z 10 metrów.
68' Gol numer dwa dla ŁKS-u! Kontra gości i ponownie Tomasz Ostalczyk pakuje piłkę do siatki.
64' Gol dla ŁKS-u! Sarafiński dośrodkowywał z lewej strony, z woleja uderzył Ostalczyk. Po ręce bramkarza piłka wpadła do siatki. 1:1

64' Rodrigues opuścił boisko, za niego Serwaciński
63' wysokie podanie Salskiego, ale nie dobiegł
62' Kowalski próbował, ale wysoko ponad bramką
61' Sarafiński przed polem karnym, ale nic groźnego
58' Rodrigues ukarany żółtą kartką
57' strzał Kowalskiego z daleka
55' Leśniewski faulowany tuż przy linii bocznej z prawej strony, mamy rzut wolny i szansę na dobre dośrodkowanie
53' Sarafiński zatrzymany na lewej stronie przez Salę
51' Kowalski z łatwością minął dwóch obrońców w polu karnym i mocnym podaniem  po ziemi w środek zaskoczył obronę. Piłka odbita od obrońców wyszła na rzut rożny
50' dośrodkowywał z rzutu wolnego Sarafiński, ale wybijają obrońcy
48' Kowalski ukarany żółtą kartką
47' Nowosielski wyłożył Kowalskiemu, ten strzelił prosto w nogi obrońcy
45' początek drugiej części gry
45' podwójna zmiana w ekipie gości: zeszli 18. Łukasz Dynel i 7. Artur Golański, w ich miejsce 13. Radosław Bryzek i  22. Tomasz Ostalczyk

45'  koniec pierwszej połowy
44' GOOOOOL dla Broni!!! Szybka kontra po wybiciu i Leśniewski ogrywa obrońcę, przenosi piłkę nad interweniującym bramkarzem i strzela do bramki!

43' Kowalski w asyście obrońcy strzelał z około 10 metrów, prosto w nogi bramkarza
42' dalekie podanie Ankurowskiego do Leśniewskiego, przerywa obrona
41' aż sześciu zawodników Broni na połowie rywala, mieli trudności z wyjściem do przodu goście
40' sporo teraz gry w środku boiska
37' Nowosielski piętką do Kowalskiego w polu karnym, ale obrońca był szybszy
36' Dobosz zgrał górą z pierwszej piłki, ale Dziubiński w polu karnym minął się z piłką, niewiele brakowało
35' szalał w środku Rodrigues, ale powstrzymał go tuż przed polem karnym Dziubiński
34' Kowalski wyłożył piłkę Wicikowi, a ten uderzył z 30 metrów, złapał golkiper
33' żółta kartka dla Nowosielskiego - gracz Broni zbyt mocno rozpychał się łokciami podczas walki o piłkę
32' odebrał piłkę Ankurowski, ale zamiast do Kowalskiego, przerzucił piłkę nad jego głową w aut
31' Wicik podał do jednego z obrońców gości...
29' strzelał z 20 metrów Mariusz Cichowlas, piłka odbiła się od jednego z obrońców i wyszła na róg
29' podanie Skórnickiego przeciął Sarafiński i kontra gości
27' Kowalski ograł dwóch rywali i wpadł w pole karne, podał do Leśniewskiego, ale ten nie trafił do pustej bramki z kilku metrów
26' próba szybkiego kontrataku, ale spalony
25' ładnie teraz Dziubiński podał ze środka do Sałka, ale poradzili sobie obrońcy gości
22' lekki strzał Rodriguesa z 25 metrów, łapie Młodziński bez problemów
21' zbyt mocne podanie Bartosza Placka do Dawida Serafińskiego, nieudana akcja gości
20' Martins zatrzymany na lewej stronie przez Leśniewskiego
18' rzut wolny z 30 metrów z boku boiska - prosto z bramkarza dośrodkowanie gości
17' dośrodkowanie gości, pewnie łapie Młodziński
15' Patora zablokowany przez Salę, wywalczył rzut rożny z lewej strony
13' z autu Dobosz podał do Kowalskiego, ten zdołał dośrodkować po ziemi, ale nie miał kto uderzyć
12' rzut wolny i dośrodkowanie Nowosielskiego - zbyt głębokie, łapie bramkarz
11' Damian Pawlak chciał zaskoczyć radomską obronę, ale w porę zatrzymany na lewym skrzydle
9' miał trochę miejsca na 18 metrze Nowosielski, uderzył mocno w róg, ale bramkarz na posterunku
8' przewrócił się w polu karnym Piotr Nowosielski, który próbował dojść do piłki, ale bez reakcji sędziego
7' dośrodkowanie Przemka Wicika, wybite jednak przez stoperów
4' Broń rozpoczęła od wysokiego pressingu, piłka poza linią boczną
3' ŁKS konstruuje swoją akcję w okolicach linii środkowej
1' ładnie lewą stroną przedarł się Jan Kowalski, podał do Wicika w polu karnym, ale ten nie oddał strzału
16:00 - rozpoczyna ŁKS

15:59 - gospodarze wystąpią dziś w niebieskich strojach, gracze gości na czarno

15:55 - sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Piotr Rzucidło z Warszawy

15:48 - zawodnicy obydwu drużyn jeszcze się rozgrzewają, a na stadion docierają kolejni kibice i dziennikarze

15:45 - znamy już składy w jakich wystąpią dziś obydwa zespoły.

15:40 - na relację LIVE z meczu Broń Radom - ŁKS Łódź prosto ze Stadionu Miejskiego zaprasza Państwa Karolina Kołtuniak

Składy meczowe:
BROŃ: Paweł Młodziński - Dawid Sala, Paweł Ankurowski, Mikołaj Skórnicki, Piotr Dobosz, Dominik Leśniewski, Damian Sałek, Przemysław Wicik, Jan Kowalski, Adrian Dziubiński, Piotr Nowosielski
Rezerwowi: Mateusz Matracki, Patryk Jakubczyk, Mateusz Dziubek, Emil Więcek, Jakub Kumoch, Bartosz Kaszubowski, Bartosz Krukowski

ŁKS Łódź: Michał Kołba - Dawid Salski, Mariusz Cichowlas, Damian Pawlak, Artur Golański, Adam Patora, Martins Rodrigues, Dawid Sarafiński, Bartosz Placek, Łukasz Dynel, Aleksander Ślęzak
Rezerwowi: Marcin Kacela, Rafał Serwaciński, Radosław Bryzek, Darius Cibulskas, Tomasz Ostalczyk, Marcin Zimon