Broń Radom w meczu 14 kolejki wygrała na własnym stadionie z Zawiszą Rzgów 3:1.

Broń Radom                     3:1                Zawisza Rzgów

Broń: Wnukowski - Ankurowski, Gorczyca (Chrzanowski 69'), Skórnicki, Budziński, Noheem (Rdzanek 59'), Sałek, Oshikoya (Wicik 65'), Leśniewski, Marczak, Ślifirczyk
Zawisza: Pasiński - Dopierała, Grzywiński, Osiński, Tonn, Pękała, Chmielecki, Szarpak (Sadowski 82'), Kurstak, Wojtczak (Wałęski 82'), Chmielewski (Zając 70')

Rezerwowi:
Broń: Przytuła - Bartosiak, Rdzanek, Chrzanowski, Nogaj, Modzelewski, Wicik
Zawisza: Staniszewski - Zając, Mielczarek, Sadowski, Rechciński, Wałęski

90+2' koniec meczu
90+1'  GOOOOL dla Broni!!! Marczak trafia do siatki! Broń - Zawisza 3:1!
89'  Bartosiak za Ślifirczyka (Broń)
86' z 16 metrów strzelał Leśniewski, ale ponad bramką
85'  Rechciński za Pękałę (Zawisza)
83' rzut wolny dla gospodarzy i w goli głównej ponownie Marczak -dośrodkowanie w pole karne, piłka minęła wszystkich zawodników, ale bramkarz nie dał się zaskoczyć
83' kolejny strzał Marczaka, ale tym razem dobrze interweniuje golkiper Zawiszy
82'  Sadowski za Szarpaka (Zawisza) i  Wałęski za Wojtczaka (Zawisza)
78' Wicik uderza z dystansu, z problemami ale broni Pasiński
77'  Szarpak (Zawisza)
73'  GOOOOOL dla Broni!!! Przepiękne uderzenie Marczaka z dystansu i piłka w okienku bramki Pasińskiego! Broń - Zawisza 2:1
70'  Zając za Chmielewskiego (Zawisza)
69'  Chrzanowski za Gorczycę (Broń)
68' uderzenie Szarpaka, ale bardzo lekkie i niecelne
68' Tonn (Zawisza)
65'  Wicik za Oshikoye (Broń)
64' kolejny błąd Gorczycy, ale świetną interwencją popisał się Wnukowski, który wybronił akcję sam na sam z Chmielewskim i uchronił gospodarzy przed stratą gola
62' Leśniewksi pognał lewym skrzydłem i oddał strzał na bramkę, ale wypiąstkował Pasiński
59'  Rdzanek za Noheema (Broń)
59'  Oshikoya (Broń)
58'  Noheem (Broń)
57' Chmielewski uderzał głową, ale poradził sobie Wnukowski

55' rajd Chmielewskiego środkiem boiska, wyprzedził Gorczyce, ale w ostatniej chwili obrońca gospodarzy wybił piłkę
48' świetna szansa dla Broni, dośrodkowanie wzdłuż linii, ale żaden z zawodników gospodarzy nie zamknął akcji. Blisko tego był Skórnicki, ale piłka nie została zagrana w odpowiednim tempie
 rozpoczęli goście

45' koniec pierwszej połowy
43' dośrodkowanie z rzutu rożnego, strzał głową Sałka ponad bramką
41' dogranie Marczaka w pole karne, głową do środka zgrał Gorczyca, ale strzał z woleja Ślifirczyka ponad poprzeczką
39' kolejny stały fragment gry dla gości. Dośrodkowanie Osińskiego i korner
38'  GOOL dla Zawiszy! Świetny strzał Pękały z rzutu wolnego, piłka odbyła się jeszcze od poprzeczki! Broń - Zawisza 1:1
37'  Gorczyca (Broń) i rzut wolny dla gości z 19 metrów
35' dośrodkowanie Marczaka, ale zbyt wysokie i zbyt mocne i żaden z jego kolegów nie zamknął tej akcji
33' kontratak Zawiszy. W ostatniej chwili miejscowi wygarnęli piłkę spod nóg Wojtczaka, ten byłby sam na sam z Wnukowskim
31' ależ szansa dla gospodarzy! Ankurowski jednak w świetnej sytuacji nie trafił do siatki!
29'  GOOOOL dla Broni!!! Dośrodkowanie Marczaka z rzutu wolnego na głowę Sałka i ten kieruje piłkę do siatki! Broń - Zawisza 1:0
28' Budziński do Ślifirczyka, a ten jest faulowany przy narożniku pola karnego
26' Ślifirczyk wywalczył korner. Krótko rozegrany rożny, dośrodkowanie Marczaka ale wyłapuje Pasiński
24'  Chmielewski (Zawisza)
24' dobre zagranie z głębi pola do Chmielewskiego, ale ten uprzedzony przez Gorczycę
19' groźny strzał Pękały z wolnego, ale minimalnie obok bramki
18' rajd Chmielewskiego środkiem boiska i zawodnik gości faulowany 20 metrów przed polem karnym
16' dogranie Budzińśkiego z lewej strony w pole karne, ale poradzili sobie z nim defensorzy Zawiszy
10' ponownie Marczak, tym razem jednak obok bramki
9' Marczak strzelał z dystansu, ale dobra interwencja Pasińskiego
8' dośrodkowanie z rzutu rożnego i Ślifirczyk nie trafia z kilku metrów
7' rajd Marczaka lewym skrzydłem, dogranie do środka, piłka wybita przed pole karne, tam czekał Oshikoya, ale jego strzał został zablokowany
6' zgranie Gorczycy do Wnukowskiego głową, ten jednak nie zdążył i rzut rożny dla Zawiszy, z którego jednak nic nie wynikło
3' strzał głową Pękały obok bramki
1' Leśniewski lewym skrzydłem, wycofał przed pole karne do Marczaka, ten uderzył, ale zbyt lekko aby zaskoczyć golkipera gości