Broń Radom 3:0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki (zapis relacji)

W meczu 12 kolejki grupy łódzko-mazowieckiej III ligi, Broń Radom wygrała na własnym stadionie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 3:0.

Broń Radom                    3:0        Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  Bojek 2'
  Marczak 9'
  Nowosielski 84'

90+4' koniec meczu
90+1' strzał Marczaka z rzutu wolnego broni Kołba
90' arbiter przedłużył to spotkanie o co najmniej cztery minuty
89' Marczak wyłożył piłkę Bouchnibie tuż przed pole karne, ale strzał Tunezyjczyka niecelny
89' z zawodników Pogoni wyraźnie uszło już powietrze
85'  Rdzanek za Wieczorka. Zawodnik Broni otrzymał jeszcze  za przedłużanie gry
84'  GOOOL DLA BRONI!!! Wzorowy kontratak zakończony świetnym uderzeniem Nowosielskiego! Broń - Pogoń 3:0!
83' zamieszanie w polu karnym Broni. Wieczorek o mało nie zaliczył asysty przy bramce dla Pogoni. Goście na szczęscie dla radomian do siatki nie trafili
80' korner dla Pogoni. Dośrodkowanie Jaronia i Gorczyca wybija futbolówkę
77' centra Marczaka z rzutu wolnego i piąstkuje Kołba
76'  Titunin za Leśniewskiego
75' dogranie z prawej strony Sosnowskiego i Bouchniba zażegnuje niebezpieczeństwo
74' Radczenko wyłapuje dośrodkowanie
70' druga  i w knsekwencji  dla Sałka. Broń przez ostatnie 20 minut w osłabieniu
69'  Nogaj za Bojka
67'  Kołaczek za Latosa
64' Bojek środkiem, podaje do Nowosielskiego, ten oddaje strzał i broni Kołba. Ładna akcja radomian
63'  Bojek - za próbę wymuszenia rzutu karnego
61' Jaroń z dystansu obok prawego słupka
60' Nowosielski przedryblował dwóch rywali, wyłożył piłkę Marczakowi, ten się z nią minął, potem próbował jeszcze Leśniewski, ale został zablokowany
57' Marczak z rzutu wolnego i łapie golkiper Pogoni
57'  Latos
55' Nowosielski na lewej stronie, zbiega do środka i oddaje strzał. Zbyt lekki
54' Marczak rozciągnął akcję, podał na prawe skrzydło do Wieczorka, ale ten zbyt lekko dograł w pole karne
52' dobre dośrodkowanie Bojka, ale żaden z jego kolegów nie zamknął tej akcji
51' uderzenie Jaronia dalekie od ideału
48'  Sałek
 zaczyna Pogoń

Sosnowski za Perzynę
 Stryjek za Rakoczego

45' koniec pierwszej połowy
45' dośrodkowanie Marczaka z rzutu rożnego, Kołba mija się z piłką, Ankurowski miał przed sobą tylko pustą bramkę, ale strzelił głową ponad poprzeczką
41' rzut wolny dla Pogoni. Dośrodkowanie Maślanki łapie bramkarz Broni
38'  Gorczyca za Skórnickiego
37' odważne wyjście Kołby, ale dzięki temu bramkarz Pogoni zażegnał niebezpieczeństwo
35' dobra sytuacja Pogoni, Gregorowicz obrócił się z piłką i oddał strzał przy krótkim słupku. Zbyt lekki aby zaskoczyć Radczenkę
34' centra Kołodziejskiego i Skórnicki wybija na aut
33' Broń wychodziła z kontratakiem, ale Leśniewski zbyt długo holował piłkę
29'  Perzyna
28' strzał Jaronia z dystansu zablokowany
25' świetne podanie Marczaka po ziemi do Bojka, ten uderza po ziemi, ale nie zaskoczył Kołby
24' podanie z głębi pola do Gregorowicza, ale strzał zbyt lekki i łapie golkiper Broni
22' Nowosielski wyłuskał piłkę, zagrał do Bojka, który wywalczył rzut rożny
17' dogranie Jaronia wzdłuż linii wyłapuje Radczenko
16' centra Marczaka i nie sięga Nowosielski
15' dośrodkowanie Perzyny wybija Wichucki
13' centra Marczaka z rzutu rożnego, Bouchniba strzela po ziemi obok słupka. Gdyby Bojek sięgnął piłkę, to byłoby 3:0
12' Bouchniba do Bojka i mamy korner dla Broni
9'  GOOOL DLA BRONI!!! Podanie z głębi pola od Skórnickiego do Marczaka, ten pognał piłką, został sam na sam z bramkarzem strzałem po ziemi podwyższa wynik! Broń - Pogoń 2:0!
7' Enow z dystansu niecelnie
4' Perzyna wywalczył rzut rożny, ale nic z niego nie wynikło
2'  GOOOL DLA BRONI!!! Strzał Marczaka przed siebie wybija Kołba, a tam czekał Bojek, który trafia do siatki! Broń - Pogoń 1:0!
2' podanie Jaronia zbyt mocne i Perzyna
 zaczyna Broń

godz. 19:12 - Broń na niebiesko, Pogoń w biało-czerwonych koszulkach i czerwonych spodenkach
godz. 19:11 - trójka sędziowska wyprowadza obie ekipy na murawę
godz. 19:03 - zawodnicy udali się do szatni
godz. 18:59 - wszystko wskazuje na to, że początek meczu opóźni się o kilka minut
godz. 18:58 - rozgrzewka obu ekip jeszcze trwa
godz. 18:55 - ze stadionu im. Marszałka Piłsudskiego wita Michał Nowak

Broń: Radczenko - Wieczorek, Ankurowski, Skórnicki, Wichucki, Bojek, Sałek, Bouchniba, Leśniewski, Nowosielski, Marczak
Pogoń: Kołba - Kołodziejski, Lendzion, Gnoiński, Maślanka, Perzyna, Enow, Latos, Jaroń, Rakoczy, Gregorowicz