Broń Radom 2:1 Omega Kleszczów (zapis relacji)

W meczu 29 kolejki grupy łódzko-mazowieckiej trzeciej ligi Broń Radom pokonała na własnym stadionie Omegę Kleszczów 2:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli Mariusz Marczak oraz Piotr Nowosielski.

90' + 3 - koniec meczu. Broń - Omega 2:1
90' + 1 - zmiana w Broni, schodzi Marczak, wchodzi Kozicki
90' - sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry
89' - rzut wolny dla Omegi
88' - zmiana w Broni schodzi Bojek, wchodzi Krukowski
87' - dośrodkowanie w pole karne Omegi, jeden z zawodników gości zagrał piłkę ręką i rzut karny dla Broni. Mocny strzał Marczaka, ale broni Wiśniewski!

85' - rzut wolny dla gospodarzy
84' - strzał Marczaka blokują obrońcy
82' - szybka akcja Broni, Bojek wpada w pole karne, wykłada piłkę Nowosielskiemu, a ten zdobywa bramkę!!!
81' - zmiana w drużynie gospodarzy, schodzi Lach, wchodzi Oshikoya
80' - rzut wolny dla Broni, piłkę wrzuca w pole karne Marczak, wybijają obrońcy Omegi
79' - kontra gospodarzy, ale piłkę przechwytuje Wiśniewski
78' - żółta kartka dla Świstaka
73' - zmiana w drużynie z Kleszczowa, schodzi Zawodziński, wchodzi Piotrowski
71' - Robaszek faulowany blisko pola karnego, rzut wolny dla Omegi, dośrodkowuje Zawadzki i tym razem rożny dla gości
69' - podanie w pole karne do Nowosielskiego, ten strzela i mamy rzut rożny dla ekipy z Plant
67' - Marczak faulowany na 20 metrze, rzut wolny dla gospodarzy, do piłki podchodzi Nowosielski, ale strzela fatalnie
66' - rzut rożny dla Broni
65' - Robaszek oddał strzał z 20 metrów, ale piłkę łapie Majos
64' - rzut rożny dla gospodarzy
63' - rzut wolny dla Broni, dośrodkowanie w pole karne, Sałek uderza głową, ale piłka mija bramkę Wiśniewskiego
59' - kolejny rzut wolny dla gospodarzy
58' - Kabziński fauluje Bojka, żółta kartka dla zawodnika Omegi. Z rzutu wolnego strzela Marczak i instynktownie broni Wiśniewski
57' - rzut rożny dla gospodarzy
56' - Sałek faulowany, rzut wolny dla Broni
55' - na spalonym Leśniewski
53' - zmiana w zespole gości, schodzi Górski, wchodzi Kowalski
49' - prostopadłe podanie, z bramki wychodzi Wiśniewski, robi wślizg i zagrywa piłkę ręką poza polem karnym, ale sędzia tego nie widzi
48' - Bojek dośrodkowuje w pole karne, ale za mocno
47' - dobra akcja gospodarzy, wybijają obrońcy Omegi
46' - początek drugiej połowy. Zmiana w Broni, schodzi Wichucki, wchodzi Leśniewski

45' - koniec pierwszej połowy. Broń - Omega 1:1
44' - rzut wolny dla Omegi
43' - druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Szuberta. Od tego momentu Omega będzie grała w 10
42' - żółta kartka dla Szuberta za faul na Bojku
39' - Łucki faulowany, piłka dla gości
37' - faulowany Zawodziński, rzut wolny dla Omegi
36' - kontra gości, piłkę przejmuje Majos
33' - dobra akcja Wichuckiego na skrzydle i rzut rożny dla gospodarzy
32' - żółta kartka dla Gorczycy
Ulewa nad stadionem, coraz cięższe warunki do gry dla piłkarzy
29' - Bojek faulowany w polu karnym, sędzia wskazuje na 11 metr. Do rzutu karnego podszedł Marczak i GOL!

28' - Skórnicki zagrywa piłkę ręką, wolny dla Omegi, tym razem strzał Zawodzińskiego bardzo niecelny
27' - Lach ostro sfaulował obrońcę gości, rzut wolny dla Omegi
26' - próby ataków gospodarzy
23' - Nowosielski faulowany w środku pola, rzut wolny dla Broni
20' - rzut wolny przed polem karnym dla Omegi, strzela Zawodziński i piłka trafia w poprzeczkę
19' - tymczasem atakuje Omega, z linii pola karnego uderzył Górski, ale piłka minimalnie mija słupek bramki Majosa
18' - Broń nie potrafi zagrozić bramce rywali
16' - Rozwandowicz dostaje piłkę na 18 metrze, natychmiast strzela, ale dobra interwencja Majosa
14' - strata Lacha w środku pola, Zawodziński przejmuje piłkę, strzela z 25 metrów i GOL!

12' - rzut wolny dla Omegi, wrzutka w pole karne, ale bez zagrożenia dla Broni
10' - długie podanie do Nowosielskiego w pole karne, napastnik gospodarzy strzela, ale piłkę bez trudu łapie Wiśniewski
9' - dobre podanie ze skrzydła do Robaszka, ten strzela głową, ale niecelnie
7' - Wichucki faulowany, piłka dla Broni
6' - drugi rzut wolny dla gospodarzy
4' - rzut wolny dla Broni, Nowosielski wrzuca w pole karne, ale piłkę spokojnie łapie Wiśniewski
2' - Wichucki podał do Nowosielskiego, ale piłkę wybijają goście
1' - początek meczu

16.52 - koniec rozgrzewek, za chwilę początek spotkania

16.35 - na rozgrzewce pojawili się również goście

Oto składy obu drużyn.

Broń Radom: Majos - Ankurowski, Skórnicki, Gorczyca, Rdzanek, Bojek, Sałek, Lach, Wichucki, Marczak, Nowosielski

Omega Kleszczów: Wiśniewski - Słomian, Świstak, Łucki, Kabziński, Szubert, Robaszek, Marciniak, Rozwandowicz, Górski, Zawodziński

16.30 - piłkarze Broni już rozgrzewają się

Witamy ze Stadionu im. Marszałka J. Piłsudskiego w Radomiu. Za około 30 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Bronią Radom, a Omegą Kleszczów.