Broń Radom 1:0 Mazur Karczew (zapis relacji)

W meczu 11 kolejki III ligi Broń Radom pokonała na własnym stadionie Mazura Karczew 1:0 Bramkę na wagę trzech punktów z rzutu karnego zdobył Mariusz Marczak.

Broń Radom                1:0             Mazur Karczew
84' Marczak (k)

Składy:
Broń: McMullen - Rdzanek, Gorczyca, Wicik, Budziński, Noheem (Bartosiak 80'), Sałek, Oshikoya, Leśniewski (Nogaj 90+1'), Ślifirczyk (Chrzanowski 46'), Marczak
Mazur: Pusek - Żurawski, Bednarczyk, Przysowa, Słomka (Trzaskowski 87'), Trzpil, Wójcik (Filipczak 78'), Wojciechowski, Graczyk, Pietryka (Barzyc 60'), Zembol (Pasik 87')

Rezerwowi:
Broń: Wnukowski - Nogaj, Modzelewski, Chrzanowski, Bartosiak
Mazur:
 Dutkowski - Barzyc, Pasik, Tchórz, Filipczak, Trzaskowski, Ambrozik

90+3' koniec meczu
90+3' raz jeszcze uderzał Barzyc, tym razem głową, lecz ponownie niecelnie
90+2' z drugiej strony boiska uderzał Marczak, jednak dobrze poradził sobie golkiper Mazura
90+2' groźny strzał po ziemi Barzyca, ale obok słupka
90+1'  Nogaj za Leśniewskiego (Broń)
90' trzy minuty doliczył arbiter
89' rajd Leśniewskiego lewym skrzydłem, dogranie wzdłuż linii bramkowej, ale Chrzanowski nie sięgnął piłki
87'  Pasik za Zembola (Mazur) i  Trzaskowski za Słomkę (Mazur)
84'  GOOOOOL dla Broni! Marczak pewnym egzekutorem jedenastki! Broń - Mazur 1:0
83' rzut karny dla gospodarzy! Faulowany Oshikoya
80'  Bartosiak za Noheema (Broń)
79' strzał Graczyka po podaniu Wojciechowskiego pewnie wyłapuje McMullen
78' Filipczak za Wójcika (Mazur)
78' Oshikoya nabiegał przed pole karne, postanowił uderzyć z daleka, ale prawie trafił w autokar zaparkowany kilkadziesiąt metrów za boiskiem...
77' świetna interwencja Puska po strzale Sałka! Było blisko
76' Leśniewski wywalczył rzut rożny
74' rzut wolny dla gospodarzy. Dośrodkowanie Marczaka i żaden z jego kolegów nie strącił tej piłki
70' bardzo ładna akcja Leśniewskiego, zwiódł obrońców, strzelił z narożnika pola karnego, ale niecelnie
68' dośrodkowanie Graczyka, uderzenie głową Przysowy, ale wprost w ręce McMullena
63' strzał z dystansu Wojciechowskiego, niewiele ponad poprzeczką
60'  Barzyc za Pietrykę (Mazur)
60' Trzpil z dystansu i rzut rożny
58' kolejne uderzenie, tym razem Marczak, ale wprost w ręce Pusk
57' strzelał Leśniewski, ale bardzo niecelnie
57' tym razem Marczak lewą stroną, podawał wzdłuż pola karnego, ale defensorzy rozbili ten atak
54' rajd Marczaka prawym skrzydłem, ale ostatecznie przewrócił się. O karnym jednak nie ma mowy
52' Sałek uderzał piłkę głową, ale ta przeleciała ponad bramką
51' Rdzanek prawą stroną, miał chyba zamiar dośrodkować, a wyszedł strzał. Na posterunku jednak Pusek
49'  Chrzanowski (Broń)
48' Marczak podawał do Chrzanowskiego na 30 metrze, ale przyjezdni wybili futbolówkę
 druga część gry rozpoczęta przez gospodarzy
 Chrzanowski za Ślifirczyka (Broń)

45+2' koniec pierwszej połowy
45+1' Marczak z wolnego... wprost w mur
45' dwie minuty doliczone
40'  Graczyk (Mazur)
39' kolejna centra Marczaka i znowu piłka ląduje w rękawicach Puska
36' groźnie pod bramką Broni! Wrzutka z rożnego, zamieszanie pod bramką i uderzenie Bednarczyka broni McMullen
32' dośrodkowanie Leśniewskiego wprost w ręce golkipera gości
30' Trzpil posyła płaską piłkę wzdłuż pola karnego, ale na szczęście dla gospodarzy żaden z zawodników Mazura nie zamknął akcji
29' zagranie z głębi pola do Wojciechowskiego i przed szesnastkę wychodzi McMullen zażegnując niebezpieczeństwo
27' Nigeryjczyk już powrócił na murawę
26' Oshikoya potrzebuje pomocy medycznej
24'  Żurawski (Mazur)
23' Marczak strzela z wolnego, ponad bramką
21' centra Budzińskiego na głowę Ślifirczyka, ale ten strzela obok bramki
18' dośrodkowanie Marczaka z lewego skrzydła, ale pewna interwencja Puska
16'  ponownie groźnie pod bramką McMullena, ale na spalonym Pietryka
12' przewinienie Gorczycy w ofensywie
11'  piłka w bramce Broni, ale sędzia dopatrzył się wcześniej pozycji spalonej
10' kolejna świetna szansa dla gospodarzy! Dośrodkowanie Marczaka z rzutu wolnego wprost na głowę Oshikoi, a ten strzela ponad poprzeczką!
8' przerzut Oshikoi na lewe skrzydło do Leśniewskiego, ten płaskim podaniem w środek pola karnego dogrywa do Ślifirczyka, a ten z pięciu metrów nie trafia w bramkę!
6' rzut rożny dla gości, dośrodkowanie w pole karne i uderza Słomka, jednak lekko i niecelnie
3' Broń dzisiaj w dość eksperymentalnym ustawieniu z Wicikiem na środku obrony. Na ławce usiadł także Chrzanowski, którego zastąpił Ślifirczyk
 rozpoczęli goście

godz. 16:57 - trójka sędziowska wyprowadza obie drużyny na murawę
godz. 16:51 - zawodnicy zakończyli właśnie rozgrzewkę i udali się do szatni
godz. 16:50 - ze stadionu im. Marszałka Piłsudskiego w Radomiu wita Michał Nowak