Broń Radom 0:4 Ursus Warszawa (zapis relacji)

W meczu 33 kolejki grupy łódzko-mazowieckiej trzeciej ligi, Broń Radom przegrała na własnym stadionie z Ursusem Warszawa 0:4 i straciła pozycję lidera grupy łódzko-mazowieckiej trzeciej ligi.

Broń Radom                     0:4                 Ursus Warszawa
                                                              34' Sztybrych
                                                              45' Radionov
                                                               59' Jarczak (k)
                                                              65' Radionov

90+3' koniec meczu
90+2' strzał Leśniewskiego kompletnie nieudany
90+1' uderzenie Marczaka zablokowane
90' Marczak z dystansu, ale bardzo niecelnie
89'  Pusek
88' ładna akcja Leśniewskiego, zszedł ze skrzydła do środka i uderzył minimalnie niecelnie
85' znowu groźnie pod bramką Majosa, strzelał Radionov
82'  Wichucki za Budzińskiego
79' Oshikoya na wolne pole do Nowosielskiego, jednak jego strzał obok bramki
78'  Lesiak za Jarczaka
77' Oshikoya z linii pola karnego, ale uderzenie zablokowane
76'  Krukowski za Bojka
73' rzut wolny dla Broni, dośrodkowanie Marczaka, ale piąstkuje golkiper Ursusa
72' rajd Leśniewskiego lewym skrzydłem zakończony faulem na zawodniku Broni.  Kabala
70'  Oshikoya
69'  Łowicki za Kamińskiego
66'  Rytel za Ofmańskiego
65'  GOL DLA URSUSA! Piłkę głową do siatki pakuje Radionov
63'  Cegiełka za Wietraka
63'  Skórnicki
62'  Oshikoya za Gorczycę
61' uderzenie głową Radionova, ale świetnie broni Majos
59'  GOL DLA URSUSA! Jedenastkę na bramkę zamienia Jarczak
59'  rzut karny dla Ursusa
57' dużo gry w środku pola, Broń częściej przy piłce, ale niewiele z tego wynika
50' Leśniewski z dystansu, ale bardzo niecelnie
48' Sztybrych podaje do Kabali, ale Majos uprzedza zawodnika Ursusa
 rozpoczyna Broń

45' koniec pierwszej połowy
45'  GOL DLA URSUSA! Kabala wpadł w pole karne, oddał strzał po ziemi, Majos wybił piłkę, ta odbiła się i trafiła pod nogi Radionova i ten pakuje piłkę do siatki
40' zamieszanie pod bramką Broni, ale sędzia odgwizduje faul na bramkarzu
38'  Wietrak
37' świetna akcja radomian, ale uderzenie Leśniewskiego zablokowane przez obrońców
34'  GOL DLA URSUSA! Dośrodkowanie Wietraka z rzutu wolnego wprost na głowę Sztybrycha i ten kieruje piłkę do siatki
29' świetna piłka od Nowosielskiego na lewe skrzydło do Leśniewskiego, ten pognał do przodu, oddał strzał, ale zbyt lekki i w dodatku niecelny
28' w idealnej sytuacji znalazł się Leśniewski, był sam na sam z bramkarzem, mógł zrobić właściwie wszystko, a... można powiedzieć, że podał do golkipera Ursusa...
27' Kamiński po ziemi w pole karne, ale w ostatniej chwili wybija Skórnicki
25' rzut wolny dla gości. Dośrodkowanie w pole karne, piłka trafiła pod nogi Kabali i strzał obok bramki. Piłka odbiła się jednak od jednego z obrońców i będzie korner
19' Marczak wbiegł z futbolówką w pole karne, podał wzdłuż linii końcowej, ale obrońcy wybijają na rzut rożny
18' Rdzanek stracił piłkę na rzecz Radionova, a ten oddał strzał ponad bramką
16' ładnie zapowiadała się ta kontra gospodarzy. Z piłką wyszedł Marczak, podał ją na lewą stronę do Leśniewskiego, ten zszedł do środka, ale jego podanie było niecelne
15' Jarczak po ziemi z osiemnastu metrów i znów pewnie łapie Majos
14' Kabala wbiegł z piłką w pole karne, jednak dobrze interweniowali defensorzy Broni
13' z dystansu Sztybrych, ale łapie Majos
12'  pierwsze minuty pod dyktando przyjezdnych, Broń nieco cofnięta
7' wrzutka Marczaka z rzutu wolnego w pole karne, ale zbyt lekka i radzą sobie defensorzy
5' dobre uderzenie Radionova, ale minimalnie niecelny
4' pierwszy strzał w kierunku bramki w wykonaniu gości

rozpoczyna Ursus

godz. 16:59 - Broń w niebieskich strojach, Ursus na żółto-czarno
godz. 16:59 - sędziowie wyprowadzają obie ekipy na murawę
godz. 16:56 - oba zespoły zakończyły już rozgrzewkę i udały się do szatni
godz. 16:55 - ze stadionu im. Marszałka Piłsudskiego w Radomiu wita Michał Nowak

Broń: Majos - Rdzanek, Skórnicki, Gorczyca, Budziński, Ankurowski, Lach, Leśniewski, Bojek, Marczak, Nowosielski
Ursus: Pusek - Ofmański, Skowroński, Bulik, Zaborowski, Kabala, Sztybrych, Wietrak, Jarczak, Kamiński, Radionov

Rezerwowi:
Broń: Wnukowski, Oshikoya, Krukowski, Modzelewski, Wichucki, Stefański, Midziołek
Ursus: Krzyżewski, Cegiełka, Łowicki, Lesiak, Sikora, Radmoski, Rytel