Broń Radom 0:0 Huragan Wołomin (zapis relacji)

W meczu 20 kolejki III ligi Broń Radom zremisowała bezbramkowo na własnym stadionie z Huraganem Wołomin. Było to pierwsze spotkanie rundy wiosennej rozgrywane awansem.

Broń Radom                  0:0                   Huragan Wołomin

Broń: McMullen (Wnukowski 46') - Rdzanek (Bartosiak 84'), Skórnicki, Ankurowski, Budziński, Leśniewski, Ohikoya, Sałek, Nogaj (Chrzanowski 61'), Marczak, Ślifirczyk (Noheem 46')
Huragan: Chrostowski - Męczkowski, Krystosiak, Stańczuk, Cieślak (Kozakiewicz 74'), Pięcek, Lewicki, Ndakiza, Mańko, Wielądek (Zasadziński 60'), Stępień (Kopeć 69')

Rezerwowi:
Broń: Wnukowski - Chrzanowski, Gorczyca, Noheem, Modzelewski, Krukowski, Bartosiak
Huragan: Łysik - Zasadzinski, Zakrzewski, Kozakiewicz, Kopeć, Ochman

90+3' koniec meczu
90+3'  Chrostowski (Huragan) za grę na czas
90+2' dogranie Marczaka zbyt lekkie
90+1' dośrodkowanie Pięcka z rzutu wolnego wyłapuje Wnukowski
90'  Bartosiak (Broń)
90' trzy minuty doliczone
87' dośrodkowanie Bartosiaka z prawej strony, głową strzela Chrzanowski, ale dobrze interweniuje golkiper gości
85' dobra akcja gospodarzy. Marczak na lewe skrzydło do Leśniewskiego, ten dogrywa wzdłuż bramki, piłkę odbija Chrostowski, a ta trafia pod nogi Sałka, który niestety nie trafia czysto w futbolówkę. To powinien być gol!
84'  Bartosiak za Rdzanka (Broń)
82' do końca meczu niespełna dziesięć minut, a wynik wciąż bez zmian
77'  Lewicki (Huragan). To jego drugi żółty kartonik i musi on opuścić plac gry!
75' świetna długa piłka od Rdzanka do Chrzanowskiego, ale napastnik Broni na spalonym
74'  Kozakiewicz za Cieślaka (Huragan)
72' centra Marczaka z rzutu wolnego i Chrzanowski uprzedzony przez obrońców
69' uderzenie z dystansu Stańczuka, ale obok bramki
69'  Kopeć za Stępnia (Huragan)
65' Ndakiza  (Huragan)
63' Broń na razie nie może przedrzeć się przez szczelną defensywę gości
61'  Chrzanowski za Nogaja (Broń)
60'  Zasadziński za Wielądka (Huragan)
57' dogranie Marczaka z rzutu wolnego wybite przez obrońców
50' z dośrodkowaniem Leśniewskiego poradził sobie Chrostowski
48'  Lewicki (Huragan)
48' rzut wolny dla gości na 25 metrze. Strzał Stępnia ponad poprzeczką
drugą część gry rozpoczęli gospodarze

Noheem za Ślifirczyka (Broń) i  Wnukowski za McMullena (Broń)

45+1' koniec pierwszej połowy
45' Stępień (Huragan)
45' kolejne długie podanie do Pięcka, wyszedł z bramki McMullen, zawodnik Huraganu próbował go przelobować, ale piłka nie doleciała nawet do bramki
41' świetny rajd Marczaka, który zwiódł dwóch obrońców i uderzył minimalnie niecelnie
39' dobre dogranie na wolne pole do Pięcka, ale ten na dość wyraźnym spalonym
34' na prawym skrzydle Rdzanek i rzut rożny po jego dograniu
30' kapitalna szansa dla gości! Podanie z głębi pola do Pięcka, ten był sam na sam z McMullenem, ale Ameryknin wygrał ten pojedynek!
24' stały fragment gry dla Broni przy linii bocznej. Dogranie Marczaka wybijają defensorzy
21' groźna sytuacja gospodarzy zakończona strzałem Leśniewskiego, niestety wprost w bramkarza Huraganu
17' uderzenie Marczaka sparowane przez golkipera gości na korner
14' kolejne dogranie do Leśniewskiego i radzi sobie z nim Chrostowski
11' rzut wolny dla gości prawie z połowy boiska. Z dośrodkowaniem poradzili sobie jednak defensorzy Broni, którzy wybili piłkę przed pole karne. Tam czekał Wielądek, ale uderzenie zbyt lekkie
7' dogranie do Leśniewskiego, ale zbyt mocne
5' na razie dużo gry w środku pola
rozpoczęli goście

godz. 16:59 - Broń zagra w białych strojach, a Huragan na bordowo-niebiesko
godz. 16:58 - sędziowie wyprowadzają zawodników na murawę
godz. 16:55 - piłkarze zakończyli już rozgrzewkę i zeszli do szatni
godz. 16:50 - znamy już składy w jakich zagrają oba zespoły
godz. 16:47 - ze stadionu im. Marszałka Piłsudskiego w Radomiu wita Michał Nowak