Broń przy światłach zagra z Mazurem

Broń przy światłach zagra z Mazurem
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Piłkarze Broni Radom zmierzą się w piątkowe popołudnie z 17 w tabeli Mazurem Karczew. Mecz 11 kolejki III ligi rozegrany zostanie na stadionie przy im. Marszałka Piłsudskiego przy sztucznym oświetleniu.

Pojedynek odbędzie się w piątek ze względu na weekendowe zawody mistrzostw Polski młodzików w lekkiej atletyce, które rozegrane zostaną również na stadionie przy ul. Narutowicza.

Radomianie nie mają ostatnio dobrej serii. Podopieczni trenera Tomasza Dziubińskiego przegrali dwa poprzednie spotkania - 0:3 z Widzewem Łódź i 0:1 z Omegą Kleszczów i spadli z trzeciej na piątą pozycję w tabeli. Piątkowi przeciwnicy ekipy z Plant plasują się w strefie spadkowej, na siedemnastym miejscu.

Broń u siebie wygrała w tym sezonie tylko raz, 3:1 z MKS Kutno, w trzech pozostałych spotkaniach padały rezultaty remisowe. Czy w piątek radomianie zatriumfują po raz drugi?

Trenerem zespołu z Karczewa jest doskonale znany w Radomiu Arkadiusz Grzyb. W barwach Mazura występuje także radomianin Robert Słomka, który jest wychowankiem Juniora.

Wiele wskazuje na to, że w zespole z Radomia nie zagrają w tym pojedynku kontuzjowani Mikołaj Skórnicki oraz Paweł Ankurowski. Poza nimi wszyscy zawodnicy są zdrowi i do dyspozycji szkoleniowca.

Początek meczu Broń Radom - Mazur Karczew w piątek 27 września o godz. 17:00 na stadionie im. Marszałka Piłsudskiego przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu. Zapraszamy na relację LIVE z tego pojedynku!Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy