Broń przełamała złe fatum w Sieradzu

Broń przełamała złe fatum w Sieradzu
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ



Broń miała swoje okazje do zdobycia bramki już na początku spotkania. Najpierw w 8 minucie gry Chrzanowski uderzył nad poprzeczką, a później w 13 minucie gola strzelił Bargieł - tyle, że był spalony i sędzia bramki nie uznał. Przewaga Broni rosła z minuty na minutę. W 17 minucie Ciupiński uderzył na bramkę Warty z ostrego kąta - wprost w bramkarza rywali. Dwie minuty później było już 1:0 dla gości. Bramkę zdobył Wojciech Kupiec, który pewnie wykorzystał rzut karny, podyktowany po faulu na Ciupińskim.

Jeszcze przed przerwą było już 2:0 dla Broni. Katem Warty ponownie, okazał się Wojciech Kupiec. Defensor z Radomia, wykorzystał szybkie rozegranie rzutu wolnego przez Budzińskiego i z bardzo bliskiej odległości wpakował futbolówkę do siatki gospodarzy.

Po zmianie stron boiska Warta, zaczęła grać więcej piłką. Nie przyniosło to jednak żadnego skutku. Radomianie zaczęli ponownie atakować. W 61 minucie spotkania, szansę na hat-trick'a miał Kupiec, który oddał atomowy strzał na bramkę Warty, bramkarz gospodarzy wybił jednak piłkę końcami palców na rzut rożny.

Ostatecznie Broń wygrała w Sieradzu 2:0 i mogła cieszyć z pierwszego zwycięstwa na trudnym terenie. Zdobyty komplet punktów sprawił, że radomianie zakończą rundę jesienną na dobrym 4. miejscu w III lidze łódzki-mazowieckiej. 

Warta Sieradz - Broń Radom 0:2 (0:2)

Broń: Młodziński - Bargieł, Kupiec, Gorczyca, Budziński, Noheem (86' Leśniewski), Sałek, Pakos, Wicik (71' Rdzanek), Chrzanowski (90' Chudziński), Ciupiński (80' Nogaj).

III Liga łódzko-mazowiecka Tabela



MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Legionovia Legionowo153630-1512-0-37-0-15-0-2
2Sokół Aleksandrów Ł.153326-810-3-26-0-24-3-0
3Ursus Warszawa153022-169-3-34-2-15-1-2
4Broń Radom152829-139-1-55-1-14-0-4
5Lechia Tomaszów Mazow.152817-118-4-34-3-14-1-2
6Omega Kleszczów152623-158-2-55-1-23-1-3
7MKS Kutno152420-187-3-56-2-11-1-4
8Pogoń Grodzisk Mazow.152228-256-4-55-2-21-2-3
9GKP Targówek152224-247-1-72-1-55-0-2
10Start Otwock152128-256-3-64-0-32-3-3
11WKS Wieluń151821-195-3-72-2-33-1-4
12Włókniarz Zelów151419-284-2-92-1-32-1-6
13Mazur Karczew15149-204-2-92-1-42-1-5
14Orzeł Wierzbica15119-403-2-101-2-42-0-6
15Warta Sieradz151014-232-4-91-0-61-4-3
16Zawisza Rzgów15411-301-1-130-1-61-0-7


J P, źródło: bronradom.pl, tabela:polskapilka.net

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy