Broń pozyskała trzech zawodników

Broń pozyskała trzech zawodników
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Włodarze Broni Radom podpisali kontrakty z trzema nowymi zawodnikami. Do drużyny dołączyli Wiktor Lach, Piotr Nowosielski i Michał Majos. To jednak nie koniec wzmocnień.

Sfinalizowanie umów z tymi piłkarzami nie powinno być zaskoczeniem. Wszyscy biorą udział w zajęciach prowadzonych przez trenera Tomasza Dziubińskiego praktycznie od początku zimowych przygotowań.

Wiktor Lach jest napastnikiem, ma 22 lata i jest wychowankiem Olimpii Warszawa. Ostatnio występował w barwach drugoligowej Pogoni Siedlce. W rundzie jesiennej wystąpił w czterech spotkaniach oraz w dwóch meczach pucharowych.

Piotr Nowosielski to 25-letni napastnik, wychowanek Juniora Radom. Jego poprzedni klub to drugoligowa Wisła Puławy, w której w rundzie jesiennej zagrał w trzynastu spotkaniach i zdobył jednego gola.

Michał Majos jest bramkarzem, ma 23 lata. Swoją przygodę z piłką rozpoczynał w Championie Pionki. Ostatnio występował w Andrespolii Wiśniowa Góra.

To jednak nie koniec wzmocnień. W najbliższych dniach kontrakt podpisać ma Michał Bojek. Sam zawodnik chce zostać przy Narutowicza, a klub jest zainteresowany jest pozyskaniem. Do ustalenia pozostały jedynie szczegóły pomiędzy Bronią a Legią Warszawa, której Bojek jest zawodnikiem.

Niewykluczone, że na Plantach pojawi się jeszcze napastnik, choć sprawa nie jest jeszcze przesądzona. - Na rynku brakuje solidnych zawodników na tej pozycji. Jest jeszcze trochę czasu i rozglądamy się - mówi trener Tomasz Dziubiński.

inf. własna / bronradom.pl

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy