Broń pozyskała trzech piłkarzy

Broń pozyskała trzech piłkarzy
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Paweł Młodziński to 34-letni bramkarz, który na początku swojej kariery występował w juniorskich reprezentacjach Polski. W karierze klubowej przez wiele lat był wierny barwom Pilicy Białobrzegi. Grał również w zespole Mazowsze Grójec, Hutniku Warszawa czy Legionovi Legionowo. Przez 3,5 roku był zawodnikiem Broni Radom. Teraz po dwóch latach przerwy wraca do zespołu Tomasza Dziubińskiego.

Kolejnym nabytkiem Broni jest Dawid Sala. To 31-letni obrońca, który zagrał jedno spotkanie w naszej ekstraklasie. Przed laty Sala wystąpił w meczu GKS-u Katowice z Legią Warszawa. Jednak w najwyższej klasie rozgrywkowej wielkiej kariery nie zrobił i występował głównie w klubach z niższych lig. Dwa sezonu spędził w Radomiaku Radom. Ostatnio grał w Pilicy Białobrzegi i Granacie Skarżysko-Kamienna.

Ostatnim z nowo zakontraktowanych graczy jest Jan Kowalski. 25-letni pomocnik jest wychowankiem Wierna Małogoszcz. Przez dwa sezony występował w Siarce Tarnobrzeg, a ostatnie rozgrywki spędził w Granacie Skarżysko-Kamienna.

Blisko podpisania kontraktu z Bronią jest inny gracz skarżyskiego Granatu – Mateusz Dziubek. 24-letni pomocnik zabłysnął w meczu sparingowym z Wisłą Puławy, w którym zdobył jedynego gola i najprawdopodobniej w najbliższych dniach zostanie pełnoprawnym zawodnikiem radomskiej ekipy.

Od czwartku na testach w Broni przebywa Bartłomiej Madej. To 24-letni napastnik, który ma za sobą występy w Omedze Kleszczów i Pilicy Przedbórz. Podobno o powrocie do Radomia myśli Karol Budzikur, który w nadchodzącym sezonie miałby rywalizować z Pawłem Młodzińskim o miejsce w bramce zespołu Tomasza Dziubińskiego.

W sobotę (18 lipca) Broń Radom rozegra kolejny mecz sparingowy. O godzinie 11.00 na stadionie w Skaryszewie zawodnicy trenera Dziubińskiego zmierzą się z miejscową Skaryszewianką.

KD / bronradom.pl / fot. SW

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy