Broń powalczy z Zawiszą Rzgów

Broń powalczy z Zawiszą Rzgów
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W sobotę 6 października Broń Radom podejmować będzie na własnym stadionie Zawiszę Rzgów. Piłkarze z Plant wystąpią w roli faworytów.


Po ostatnim przegranym meczu w Wieluniu zawodnicy Broni będą mieli doskonałą szansę aby się zrehabilitować. Przyjmują u siebie przedostatni zespół III ligi. Zawisza po 9 kolejkach zgromadziła zaledwie 4 punkty. To dorobek dość skromny, ale porażka Broni z Wieluniem pokazała, że nie wolno nikogo lekceważyć. Broń musi podejść do meczu z Zawiszą poważnie i pewnie wygrać to spotkanie. Chyba nikt z kibiców nie wyobraża sobie straty punktów w sobotnim pojedynku ze Rzgowem.

Broń stawiana jest w roli faworyta do zwycięstwa w tym meczu, ale w ubiegłym sezonie Zawisza wygrała z radomianami dwa razy po 1:0. W składzie piłkarzy z Plant nie pojawi się prawdopodobnie Robert Kowalczyk (grał w Zawiszy) nie wiadomo też czy zagra Noheem. 

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli przyjść na mecz, przeprowadzimy Relację Live. Początek od godz. 15.45.

Broń Radom - Zawisza Rzgów - sobota 6 października godz. 16.00, stadion przy ul. Narutowicza w Radomiu.

1Legionovia Legionowo92418-98-0-15-0-03-0-1
2Ursus Warszawa92315-77-2-03-1-04-1-0
3Sokół Aleksandrów Ł.92015-56-2-13-0-13-2-0
4Omega Kleszczów91718-95-2-23-1-12-1-1
5Broń Radom91619-95-1-33-1-02-0-3
6MKS Kutno9149-74-2-33-2-11-0-2
7Lechia Tomaszów Mazow.91411-104-2-33-1-11-1-2
8Pogoń Grodzisk Mazow.91417-194-2-34-1-10-1-2
9Start Otwock91016-173-1-52-0-21-1-3
10Włókniarz Zelów91013-173-1-51-0-22-1-3
11GKP Targówek91011-183-1-50-1-43-0-1
12WKS Wieluń9916-163-0-61-0-32-0-3
13Mazur Karczew997-113-0-61-0-32-0-3
14Orzeł Wierzbica987-192-2-50-2-22-0-3
15Zawisza Rzgów946-161-1-70-1-41-0-3
16Warta Sieradz939-180-3-60-0-40-3-2

J P, tabela polskapilka.net

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy