Broń ponownie zagra u siebie. Tym razem z Omegą

Broń ponownie zagra u siebie. Tym razem z Omegą
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W meczu 29 kolejki grupy łódzko-mazowieckiej III ligi Broń Radom na własnym stadionie podejmie w środę (23 kwietnia) Omegę Kleszczów. Zapraszamy na relację live.

W poprzedniej kolejce podopieczni trenera Tomasza Dziubińskiego zremisowali u siebie z rezerwami łódzkiego Widzewa. Taki wynik spowodował spadek radomian w tabeli o jedną pozycję, a to za sprawą zwycięstwa Warty Sieradz (która wskoczyła na pozycję wicelidera) nad Legią II Warszawa.

Najbliższy rywal Broni plasuje się obecnie na szóstej pozycji, ale nie ma za sobą dobrej passy. Omega w trzech ostatnich spotkaniach zanotowała jeden remis i dwie porażki. Podopieczni trenera Marcina Węglewskiego będą chcieli w Radomiu przerwać tę niekorzystną serię, ale ekipa z Plant nie zamierza im ułatwiać tego zadania. Gospodarze będą chcieli zrewanżować się za porażkę z rundy jesiennej, kiedy to w Kleszczowie przegrali 0:1.

W ekipie z Radomia na drobne urazy narzekali Przemysław Wicik, Paweł Ankurowski oraz Norbert Wnukowski i nie wiadomo czy zagrają oni w środowym spotkaniu. Skład Broni będzie się prawdopodobnie różnił od tego, która wybiegł na sobotni mecz z Widzewem, bowiem po tamtym spotkaniu trener Dziubiński zapowiadał zmiany na kilku pozycjach.

Początek meczu Broń Radom - Omega Kleszczów w środę (23 kwietnia) o godz. 17:00 na stadionie im. Marszałka Piłsudskiego w Radomiu, ul. Narutowicza 9. Zapraszamy na naszą relację LIVE z tego spotkania!Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy