Broń podejmuje Start Otwock przy światłach

Broń podejmuje Start Otwock przy światłach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


fot. Krzysztof Chamerski

W sobotę (20 października) na stadionie przy Narutowicza dojdzie do meczu III ligi pomiędzy Bronią Radom, a Startem Otwock. Początek o godz. 19.26. Władze Broni przygotowały na to spotkanie 1926 biletów.

Broń po 11. ligowych kolejkach zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 19. punktów. Podopieczni Artura Kupca w ostatnim spotkaniu ulegli na wyjeździe Omedze Kleszczów 0:1. Postawa Broni ostatnio nieco rozczarowuje. Co prawda miejsce w tabeli jest nadal wysokie, ale nieudane występy w Wieluniu i Kleszczowie nie wróżą nic dobrego. Oczywiście miały na to wpływ ciągłe rotacje w składzie, które jednak powodowali sami piłkarze co i rusz łapiący czerwone kartki. Nie mniej jednak w sobotę kibice liczyć będą na komplet punktów.

Start Otwock plasuje się w tabeli zdecydowanie niżej niż Broń. Sobotni rywale radomian zajmują 9. pozycję, a na koncie mają 14 punktów. W ostatnim ligowym spotkaniu Start pokonał u siebie MKS Kutno 2:1. Tym zwycięstwem piłkarze z Otwocka, przełamali złą passę 3. meczów bez zwycięstwa. 

Dodajmy, że podczas pojedynku Broń - Start, zostanie przeprowadzona wśród kibiców zbiórka pieniędzy. Fundusze zostaną przekazane na rzecz Norberta Misztala, który zmaga się z ciężką chorobą. Misztal to były zawodnik Broni. Popularny "Misiek" reprezentował radomski klub w latach 1994 - 2001. 

Broń Radom - Start Otwock, sobota godz. 19.26 stadion przy Narutowicza.

Bilety w przedsprzedaży można nabyć w czwartek od 17.00 do 19.00 i w piątek w godz. od 17.00 do 20.00. Wejściówki będzie można kupić także w dniu meczu w kasach z obu stron stadionu od godz. 17.30. Bilety tradycyjnie będą w cenie 10 i 5 złotych Kobiety oraz dzieci do lat 12 wchodzą za darmo.

Tabela III ligi łódzko-mazowieckiej

1Legionovia Legionowo113022-1010-0-16-0-04-0-1
2Ursus Warszawa112920-99-2-04-1-05-1-0
3Sokół Aleksandrów Ł.112115-66-3-23-0-23-3-0
4Omega Kleszczów112020-126-2-34-1-12-1-2
5Broń Radom111920-106-1-44-1-02-0-4
6Lechia Tomaszów Mazow.111813-105-3-33-2-12-1-2
7MKS Kutno111713-105-2-44-2-11-0-3
8Pogoń Grodzisk Mazow.111518-234-3-44-2-10-1-3
9Start Otwock111419-194-2-53-0-21-2-3
10Mazur Karczew11138-114-1-62-0-32-1-3
11WKS Wieluń111116-163-2-61-1-32-1-3
12Włókniarz Zelów111115-213-2-61-1-22-1-4
13GKP Targówek111011-203-1-70-1-53-0-2
14Warta Sieradz11913-182-3-61-0-41-3-2
15Orzeł Wierzbica1188-232-2-70-2-32-0-4
16Zawisza Rzgów1146-191-1-90-1-51-0-4

J P, fot. Krzysztof Chamerski, tabela polskapilka.net,

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/2_sport/bron/525907_516735685021495_465885755_n.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96