Broń podejmuje Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Broń podejmuje Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Bron Radom rozegra w sobotę (8 wrzesień) swój drugi mecz na nowym stadionie przy ul. Narutowicza. Przeciwnikiem podopiecznych Artura Kupca będzie Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki, zajmuje aktualnie 8 miejsce w tabeli III ligi. Piłkarze Pogoni zdobyli dotychczas 7 punktów notując 2 zwycięstwa 1 remi i 1 porażkę. Warto przypomnieć, że w ostatniej kolejce drużyna ta ograła u siebie MKS Kutno wygrywając 3:1. 

Broń rozkręca się z meczu na mecz. Po 4 ligowych kolejkach piłkarze z Plant mają na koncie 9 punktów i 4 miejsce w III lidze. Radomscy piłkarze dawno już zapomnieli o inauguracyjnej porażce w Legionowie i w 3 ostatnich spotkaniach zanotowali same zwycięstwa. Pokonali odpowiednio Orła Wierzbica (3:0) Włókniarza Zelów (3:1), a ostatnio przeszli samych siebie i rozgromili w Warszawie GKP Targówek aż 6:1. Takie wyniki sprawiają, że apetyty kibiców rosną, tym bardziej że Broń zagra w sobotę przy N9. Piłkarzom nie pozostaje nic innego jak zdobyć kolejny komplet punktów. 

Wszyscy, którzy nie będą mogli być tego dnia na stadionie przy Narutowicza - mogą zajrzeć do naszej Relacji Live z tego spotkania. Początek od godz. 16.50.

Bron Radom - Pogoń Grodzisk Mazowiecki sobota 8 wrzesień godz. 17.00 stadion przy ul. Narutowicza 9

Relacja Live na serwisie cozadzien.pl - od godz. 16.50

J P

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy