Broń podejmie Pogoń jako lider rozgrywek

Broń podejmie Pogoń jako lider rozgrywek
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W sobotę (3 maja) Broń Radom, jako lider rozgrywek III ligi podejmie na własnym stadionie Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

Poprzednia kolejka była bardzo szczęśliwa dla zespołu z Radomia. Podopieczni trenera Tomasza Dziubińskiego pokonali na wyjeździe Mazura Karczew 3:0, a dzięki remisom rezerw Legii Warszawa, Warty Sieradz i Ursusa Warszawa, ekipa z Plant awansowała na pozycję lidera grupy łódzko-mazowieckiej trzeciej ligi.

Najbliższy rywal Broni to Pogoń Grodzisk Mazowiecki, obecnie dziewiąty zespół w tabeli, który posiada jednak dość mocną kadrę i potrafi sprawiać niespodzianki. Dlatego gospodarze będą musieli zachować koncentrację od początku do końca meczu. Jesienią w pojedynku pomiędzy tymi zespołami padł bezbramkowy remis.

Sytuacja kadrowa w radomskiej drużynie jest dobra. Z powodu kontuzji na dłużej z gry wyłączeni są Przemysław Nogaj i Przemysław Wicik. Reszta zawodników jest do dyspozycji trenera. Po pauzie za kartki wraca Wojciech Gorczyca.

Początek meczu Broń Radom - Pogoń Grodzisk Mazowiecki w sobotę (3 maja) o godz. 17:00 na stadionie im. Marszałka Piłsudskiego w Radomiu, ul. Narutowicza 9. Zapraszamy na naszą relację LIVE z tego pojedynku!Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy