Broń kontra rezerwy Legii

Broń kontra rezerwy Legii
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Po 11-stu kolejkach sytuacja Broniarzy w tabeli nie jest ciekawa. Zespół, który za cel stawia sobie awans do nowej, zreformowanej III ligi musi zająć co najmniej 7 miejsce, by ten plan się powiódł. Póki co Broń znajduje się "pod kreską", zajmując 10 lokatę z dorobkiem 15 punktów. Na szczęście, strata do 7-ego Ursusu Warszawa wynosi tylko 1 "oczko".

Nie wiadomo jednak, czego spodziewać się po dzisiejszej potyczce. Historia pokazała, że nawet naszpikowany gwiazdami Ekstraklasy zespół Legii nie był w stanie pokonać Oskara Przysucha, mimo prowadzenia już 4:1. Z drugiej strony Broń nie zdobywa w tym sezonie punktów w spotkaniach z czołówką - ma też na swoim koncie remisy z beniaminkami (Warta Działoszyn, Oskar Przysucha), czy zeszłotygodniową porażkę w słabym stylu z ostatnią w tabeli Energią Kozienice.

Legia natomiast wygrała cztery ostatnie spotkania i wskoczyła do najlepszej siódemki. Legioniści bez wątpienia są w dobrej formie i nawet, gdyby zabrakło w ich składzie gwiazd, to wciąż bardzo mocny zespół. W ekipie z Plant zabraknie dodatkowo Damiana Sałka i Pawła Ankurowskiego, którzy pauzują za nadmiar żółtych kartek.

Bilety w kasach MOSiR sprzedawane będą od godz. 16:00. Kobiety i dzieci do lat 12 wchodzą na mecz za darmo, muszę jednak zgłosić się do kasy po tzw. "bilet zerowy". Początek spotkania o godzinie 18:00 na stadionie przy N9.

Nasza redakcja przeprowadzi relację LIVE z tego meczu - RELACJA LIVE.

Karolina Kołtuniak, fot. archwiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/tn_dsc_5471.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96