Broń jedzie na zaległy mecz do Sieradza

Broń jedzie na zaległy mecz do Sieradza
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Broń przełamała wreszcie serię fatalnych występów. Radomianie najpierw wysoko pokonali u siebie Mazura Karczew (4:0), a  później rozprawili się w stolicy z Ursusem (2:0). W klubie zaszło kilka zmian. Do II-ligowej Siarki Tarnobrzeg odszedł trener Artur Kupiec, a w jego miejsce pojawił się Konrad Główka, który wraz z Tomaszem Dziubińskim tworzyć będzie nowy duet trenerski w Broni.

Sobotni rywal Broni Warta Sieradz ma na koncie tylko 10 punktów i z bilansem 2. zwycięstw 4. remisów i aż 8 porażek, plasuje się na niskim 14. miejscu w tabeli III ligi łódzko-mazowieckiej. Jednak Broń miała zawsze problemy z tą drużyną. Radomianie po prostu nie potrafili wygrywać w Sieradzu. Mało tego piłkarze z Plant na wyjazdach grają słabo. Broń na obcych boiskach notuje albo wygrane (3) albo same porażki, których ma 4. Jednak nie ma co panikować, bo Sieradz grając u siebie swoimi wynikami także nie powala na kolana. Warta na 6 spotkań rozegranych u siebie zanotowała 1. zwycięstwo i 5 porażek. Broń ma więc sporą szansę na powrót z Sieradza z kompletem punktów. Radomianie z pewnością będą faworytem tego spotkania.

- Czeka nas typowy mecz walki. Musimy przełamać złe fatum, które wisi nad nami w meczach z Sieradzem. Jeżeli uda nam się wygrać, to wtedy moglibyśmy zakończyć rundę na dobrym czwartym miejscu w tabeli - mówił nowy szkoleniowiec Broni Konrad Główka.

Warta Sieradz - Broń Radom - sobota (17. listopada) godz. 13.00

Tabela III ligi łódzko-mazowieckiej


MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Legionovia Legionowo153630-1512-0-37-0-15-0-2
2Sokół Aleksandrów Ł.143024-79-3-25-0-24-3-0
3Ursus Warszawa142922-169-2-34-1-15-1-2
4Lechia Tomaszów Mazow.152817-118-4-34-3-14-1-2
5Broń Radom142527-138-1-55-1-13-0-4
6Omega Kleszczów142322-157-2-54-1-23-1-3
7MKS Kutno142319-177-2-56-2-11-0-4
8GKP Targówek152224-247-1-72-1-55-0-2
9Pogoń Grodzisk Mazow.142128-256-3-55-2-21-1-3
10Start Otwock152128-256-3-64-0-32-3-3
11WKS Wieluń141821-185-3-62-2-33-1-3
12Włókniarz Zelów141419-274-2-82-1-32-1-5
13Mazur Karczew14138-194-1-92-0-42-1-5
14Warta Sieradz141014-212-4-81-0-51-4-3
15Orzeł Wierzbica1488-402-2-100-2-42-0-6
16Zawisza Rzgów14410-281-1-120-1-61-0-6

J P, tabela:polskapilka.net

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy