Broń jedzie do wicelidera. Kupiec odchodzi z drużyny

Broń jedzie do wicelidera. Kupiec odchodzi z drużyny
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Ursus z pewnością będzie wymagającym rywalem. Obecnie zajmuje 2. miejsce lidze z dorobkiem 29. punktów, a jego strata do lidera (Legionovia) wynosi 4 punkty. Ursus nie przegrał jeszcze w tym sezonie na własnym boisku. U siebie zremisował tylko raz. Co prawda Broń ma dobry bilans jeśli chodzi o potyczki z Ursusem w Warszawie, ale w Radomiu radomianie zawsze przegrywali.

Broń nie soi jednak na straconej pozycji. Wydaje się, że ostatnia wygrana z Maurem Karczew (4:0) przy Narutowicza świadczy o poprawie w grze naszego zespołu, ale sytuacja nadal nie jest najlepsza. Broń to dopiero 7. w lidze ze zdobyczą 22. punktów. Zwycięstwo nad Mazurem było 7. wygraną w tym sezonie, ale co z tego jeśli Broń przegrała aż 5 spotkań i 1. zremisowała. Na dodatek z funkcji pierwszego trenera Broni zrezygnował Artur Kupiec, który związał się z II-ligową Siarką Tarnobrzeg. Na razie nie wiadomo kto zostanie nowym szkoleniowcem radomskiej Broni.

Piłka nożna to sport nieprzewidywalny i nie wolno wierzyć tylko statystykom. Na boisku zawsze może być różnie. Liczymy, że Broń pokaże się z dobrej strony i przywiezie ze stolicy chociaż jeden punkt.


Ursus Warszawa - Broń Radom - sobota 10. listopada godz. 13.00

III liga grupa łódzko-mazowiecka

1Legionovia Legionowo133324-1111-0-26-0-05-0-2
2Ursus Warszawa132922-149-2-24-1-05-1-2
3Sokół Aleksandrów Ł.132723-78-3-25-0-23-3-0
4Omega Kleszczów132322-147-2-44-1-13-1-3
5MKS Kutno132318-137-2-46-2-11-0-3
6Broń Radom132225-137-1-55-1-12-0-4
7Lechia Tomaszów Mazow.132214-106-4-34-3-12-1-2
8Start Otwock131823-215-3-53-0-22-3-3
9Pogoń Grodzisk Mazow.131821-255-3-55-2-20-1-3
10GKP Targówek131618-205-1-72-1-53-0-2
11WKS Wieluń131520-184-3-62-2-32-1-3
12Włókniarz Zelów131417-244-2-72-1-22-1-5
13Mazur Karczew13138-184-1-82-0-32-1-5
14Warta Sieradz131014-202-4-71-0-41-4-3
15Orzeł Wierzbica1388-332-2-90-2-32-0-6
16Zawisza Rzgów1348-241-1-110-1-61-0-5



































































































































J P, tabela polskapilka.net

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy