Broń chce wziąć rewanż

Broń chce wziąć rewanż
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Broń Radom zagra w sobotę (1 czerwca) na wyjeździe ze Startem Otwock w ramach 27 kolejki grupy łódzko-mazowieckiej III ligi. Drużyna z Plant będzie chciała zrewanżować się za porażkę z pierwszej rundy.Spotkanie pomiędzy tymi zespołami, które odbyło się 20 października ubiegłego roku miało wymiar bardzo szczególny. Był to bowiem pierwszy, historyczny mecz Broni przy sztucznym oświetleniu i rozpoczął się o godz. 19:26 co miało związek z datą powstania klubu z Plant. Nastroje popsuli jednak nieco piłkarze z Otwocka, którzy na boisku wygrali 3:1, choć radomianie prowadzili po golu Roberta Kowalczyka w 8 minucie. Rywale wyrównali dziesięć minut później, a zwycięstwo zapewnili sobie w samej końcówce.

W sobotnie popołudnie Broń będzie miała szansę na rewanż za tamten mecz. W rundzie wiosennej Start jest zespołem nieobliczalnym, który lepsze mecze przeplata zdecydowanie słabszymi z niżej notowanymi rywalami. Radomianie mają za sobą dobrą serię czterech spotkań bez porażki, ostatnio notując trzy zwycięstwa z rzędu i na pewno tę serię będą chcieli podtrzymać.

Poza Norbertem Rdzankiem, który doznał urazu, trener Tomasz Dziubiński ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Początek meczu Start Otwock - Broń Radom w sobotę 1 czerwca o godz. 15:00.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy