Mitologiczni bogowie wracają do kin!

Mitologiczni bogowie wracają do kin!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Walka o władzę, gdzie więzy rodzinne nie mają żadnego znaczenia - liczy się tylko prawo silniejszego - m.in. tę prawdę zobaczymy już w najbliższy piątej 30 marca, kiedy to na ekrany kin wejdzie "Gniew Tytanów" Jonathana Liebesmana.

Film ukazuje historię bogów, którzy piastują władzę na szczycie Olimpu oraz tych bogów, którzy zostali z niego strąceni w mroczne czeluście Tartaru. Mają już tego dosyć. Chcą władać światem.Wykorzystują moment, kiedy bogowie tracą szacunek i posłuch u ludzi i nie mają pełnej kontroli nad tytanami. Kronos, ojciec Zeusa, Posejdona i Hadesa, został obalony przez swych synów i trafił do Tartaru. Teraz planuje spisek przeciwko Zeusowi. Knuje go razem ze zdradzieckim Hadesem i Aresem. Perseusz, syn Zeusa i śmiertelniczki pragnie uratować ojca.

Tytani rosną w siłę, zaś Zeusa opuszczają resztki boskich mocy. Na ziemi rozpętuje się piekło. Perseusz wraz z wojowniczą królową Andromedą (Rosamund Pike), półbogiem Argenorem (Toby Kebbell), synem Posejdona, i upadłym bogiem Hefajstosem (Bill Nighy), dzielnie rusza do podziemi, aby stoczyć walkę ze zdrajcami i tym samym uratować Zeusa, obalić tytanów i ocalić ludzkość.


red. K. S.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy