Weekend atrakcji w E. Leclerc. Będzie Zygmunt Chajzer

Weekend atrakcji w  E. Leclerc. Będzie Zygmunt Chajzer
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W sobotę, 30 sierpnia rodzinny festyn z Vizirem, a w niedzielę, 31 sierpnia losowanie nagród. Leclerc przygotował kolejne atrakcje!


Z okazji 15 urodzin sklepu E. Leclerc w Radomiu, już w sobotę, 30 sierpnia odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które poprowadzi Zygmunt Chajzer. Tego dnia dla wszystkich konsumentów zostanie zbudowana strefa Vizira, w której zarówno dorośli jak i najmłodsi uczestnicy będą mogli poznać legendarną biel Vizira zamkniętą w jednej kapsułce.

Strefa Vizir będzie otwarta dla wszystkich zainteresowanych już od godziny dziesiątej i przeniesie uczestników w świat czystej bieli oraz żywych kolorów! Podczas całego wydarzenia Zygmunt Chajzer będzie edukował konsumentów na temat najnowszej formuły Vizira oraz pokaże jak kapsułka poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami oraz niedopranymi plamami.

Dodatkowo, na konsumentów czeka moc atrakcji. Każdy kto przyjdzie do strefy Vizir będzie mógł  namalować swój spersonalizowany t-shirt. Uczestnicy będą mogli tworzyć dowolne wzory na koszulce  a następnie wyprać ją  w pralce, co na bieżąco będzie udowadniać siłę i 100% bieli kapsułek. Na najmłodszych czeka specjalnie przygotowana strefa footbolowa, w której będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w kopaniu do celu. Dodatkowo, w strefie każde dziecko będzie mogło pomalować swoją buzie. Ostatnią atrakcją będzie specjalna fotobudka, dzięki której będzie można uwiecznić niezpomnianie chwile z evetnu.

Niedziela z nagrodami

Po sobotniej imprezie z Vizirem przyjdzie czas na rozstrzygnięcie sierpniowej loterii „Czas na Radom- 15-Lecie E .Leclerc w Radomiu”. To już czwarte losowanie nagród w loterii zorganizowanej z okazji urodzin sklepu. Losowanie odbędzie się w niedzielę, 31 sierpnia na parkingu E. Lecler Radom o godz. 17:00.

Tym razem do wygrania będzie:

15 zaproszeń do SPA AVIATOR,

5 zestawów sprzętu AGD do stylizacji i pielęgnacji włosów

oraz zestaw składający się z  aparatu fotograficznego Sony Alfa77i notebooka ACER R7-571G. Wartość zestawu to 10 000 zł

Obecność na losowaniu obowiązkowa.


Uwaga: kolejna odsłona loterii „Czas na Radom” już we wrześniu. Jak co miesiąc będzie nowy motyw tematyczny oraz nowe nagrody.


Źródło: E.Leclerc, FB

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/3_rozrywka/lecrerc_-_kopia.png): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96