W Leclercu pomóżmy chorym dzieciom!

W Leclercu pomóżmy chorym dzieciom!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Reszta w „Szczęśliwych dukatach”, którą klienci mogą otrzymać w postaci reszty w sklepie, to środki finansowe, które zostaną przekazane fundacji TVN na leczenie i rehabilitacje dzieci. Jeden dukat to 5 zł. Ta wspólna akcja Mennicy Polskiej i Fundacji TVN „Nie jesteś sam” to apel o wsparcie w dofinansowaniu rehabilitacji dzieci cierpiących na porażenie mózgowe.

Każdy Szczęśliwy Dukat wprowadzony do powszechnego obiegu generuje dochód, który w całości zostaje przekazany na dofinansowanie rehabilitacji dzieci cierpiących na porażenie mózgowe.

„Szczęśliwy Dukat”, to mosiężny krążek o średnicy 27 mm oraz nominale 5. Ten oryginalny i bardzo wyjątkowy produkt, łączy w sobie wartość monetarną, kolekcjonerską oraz charytatywną.

Charytatywna idea projektu „Szczęśliwy Dukat”, sprawia, że jest on nie tylko „oryginalną resztą” wydaną w sklepie ale także dodatkowo cegiełką wsparcia, której posiadanie stanie się w świadomości społecznej dowodem wrażliwości oraz chęci zaangażowania na rzecz dofinansowania rehabilitacji dzieci.

Szczęśliwe Dukaty to 6 oryginalnych i niepowtarzalnych Dukatów zaprojektowanych przez gwiazdy TVN: Magdę Mołek, Kingę Rusin, Dorotę Wellman, Annę Maruszeczko, Marcina Prokopa i panią Bożenę Walter- prezes fundacji.

Kampania „Szczęśliwe Dukaty” oparta jest na sprawdzonym mechanizmie akcji „Reszta w Twoich Rękach” prowadzonej w latach poprzednich z UNICEF Polska. Jest to już trzecia taka akcja prowadzona przez radomski E. Leclerc. Poprzednie akcje, z których dochód został przekazany na wyprawki szkolne dla biednych dzieci z Gruzji oraz na dożywianie ubogich dzieci w Polsce cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem klientów hipermarketu.

Źródło: Leclerc

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy