Program Pajacyk w E.Leclerc dobiegł końca

Program Pajacyk w E.Leclerc dobiegł końca
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Akcja Następny posiłek czeka na wydanie zakończona. Sklepy E.Leclerc w całej Polsce zdobyły dla programu łącznie 100 tys. złotych. Kwota ta zasili konto Polskiej Akcji Humanitarnej, a stamtąd trafi w postaci posiłków do głodnych dzieci w Polsce i Afryce.

Akcja "Następny posiłek czeka" na wydanie to kolejna możliwość pomocy dzieciom, w którą zaangażowała się firma E.Leclerc. Przez ponad trzy miesiące wspólnie z Polską Akcją Humanitarną zachęcała klientów do nabywania wyprodukowanych przez Mennicę Polską Dukatów Dobroci. Droga do nakarmienia głodnego dziecka była banalnie prosta – wystarczyło wymienić pięciozłotówkę na Dukat Dobroci w kasie E.Leclerc. Zakup dwóch dukatów to już konkretny posiłek dla dziecka.

- Nie po raz pierwszy przekonaliśmy się o tym, że w słusznej sprawie możemy liczyć na wrażliwość, odruch serca i niezawodność naszych klientów. Bez nich ten sukces nie byłby możliwy - tłumaczy Jean-Philippe Magre, prezes E.Leclerc w Polsce. - Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak ważnej społecznie akcji i pomóc głodnym dzieciom. Dziękujemy za zaangażowanie zarówno partnerom, jak i wszystkim, którzy nabyli Dukaty Dobroci.

E. Leclerc, jako firma odpowiedzialna społecznie, aktywnie i cyklicznie włącza się
w pomoc potrzebującym. Poza tym, jest zaangażowana w promowanie działań proekologicznych, czego przykładem może być ogólnopolski Program „Dbamy i mamy”.

Oficjalne przekazanie symbolicznego czeku na kwotę 100 tys. złotych Polskiej Akcji Humanitarnej odbyło się 5 lutego w siedzibie E.Leclerc.

Źródło: Leclerc

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy