„Producenci Lokalni” świętują

„Producenci Lokalni” świętują
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Druga już impreza poświęcona regionalnym producentom i dostawcom, zrzeszonym w programie „Producenci Lokalni” trwać będzie od 6 do 18 listopada.
Przedsiębiorcy, współpracujący z hipermarketem E. Leclerc, zaprezentują swoje własne wyroby. Uczestnicy festynu będą mieli okazję nie tylko poznać przysmaki charakterystyczne dla Radomia i okolic, a także wziąć udział w ich degustacji, przygotowanej przez mistrza kuchni Davida Gaboriaud.

Do degustacji E.Leclerc zaprasza w piątek 9 listopada w godz. 17 -20 oraz w sobotę 10 listopada w godz. 11 -17.

- Podczas imprezy zaprezentowane zostaną także zalety programu „Producenci Lokalni”. Staramy się wspierać rodzime firmy, będące najbliżej radomian. Dzięki temu mamy wpływ na rozwój gospodarczy naszego regionu. W programie bierze udział 26 lokalnych dostawców i producentów– tłumaczy Thomas Renard, dyrektor E.Leclerc w Radomiu.

Od 6 do 18 listopada w hipermarkecie E.Leclerc  dla uczestników festynu przewidziane są także liczne atrakcje i rabaty. Dla każdego klienta, który zakupi produkty dostawców lokalnych za kwotę min 50 zł, czeka aspecjalny rabat.

O E.Leclerc

E.Leclerc to pierwsza europejska sieć zrzeszająca niezależnych handlowców prowadzących pod wspólnym szyldem ponad 600 sklepów wielkopowierzchniowych we Francji i innych krajach europejskich. Ta najdłużej działająca w Polsce, bo aż od 1995 roku, sieć super i hipermarketów, nie jest wielkim koncernem, tylko stowarzyszeniem niezależnych przedsiębiorców. E.Leclerc to znak firmowy, pod którym zrzeszeni są niezależni handlowcy, właściciele przedsiębiorstw zarządzanych w niezależny sposób. Każdy sklep to odrębny podmiot - mała firma, robiąca wiele dla lokalnego rynku i płacąca podatki w kraju, w którym działa. E.Leclerc jest stowarzyszeniem przedsiębiorców, którym zależy na rozwoju zawodowym i równocześnie na wspieraniu społeczności lokalnych. Obecnie zatrudnia 6200 pracowników w 40 sklepach znajdujących się w 36 miastach na terenie 15 województw.

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy