Magia Święta Miłości w Leclercu

Magia Święta Miłości w Leclercu
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Serduszka z kwiatów, czerwone poduszki, pluszowe maskotki oraz wiele innych romantycznych artykułów wypełni w dniach 10 – 14 lutego centralną alejkę radomskiego E.Leclerc. Powodem jest coroczne święto zakochanych, którego wiele osób nie może już się doczekać.

Stałym niemalże elementem Valentine's Day czyli popularnych Walentynek jest wzajemnie wręczanie sobie ozdobnych karteczek. Czerwone, najczęściej w kształcie serca, opatrzone wierszykiem, a często i miłosnym wyznaniem. Ze świętem łączy się również zwyczaj obdarowywania partnera walentynkowymi upominkami w postaci kwiatów, słodyczy, pluszowych maskotek jak również bardziej osobistych elementów garderoby.

E.Leclerc pomaga w doborze artykułów na walentynki. W specjalnym do tego wydzielonym miejscu każdy znajdzie jakiś drobiazg, który wręczy bliskiej osobie. 14 lutego będą w sprzedaży piękne kwity symbolizujące miłość a więc róże i tulipany. Nie zabraknie również romantycznych świeczek czy ceramicznych ozdób. Na zakochanych, którzy zrobią zakupy powyżej 100zł czekać będzie tort walentynkowy z własnej cukierni a klienci, którzy kupią produkty firm Jacobs, Milka oraz ciastka Delicje otrzymają w prezencie piękny kwiatek.


Źródło: Leclerc

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy