Festiwal kuchni francuskiej w Leclerc

Festiwal kuchni francuskiej w Leclerc
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Radomski E.Leclerc przygotował szeroką gamę tych produktów, począwszy od produktów, z których słynie Francja czyli: ciasto francuskie w bardzo dobrej cenie 2,79 zł za 230g, oraz wypiekane na miejscu, wg oryginalnej receptury rogaliki francuskie tylko z 0,99 zł'. Znajdziemy tam również cały wachlarz serów: Camembert les Croises 250g za 4.99 zł, ser kozi 180g za 4,99 zł, ser pleśniowy Bleu 250g za 7,99zł, a także inne: le carrou, mystere du prieure, ser coulommiers czy cegiełka z mleka krowiego. W dniach 21-22 lutego Leclerc zaprasza na degustację sera raclette.

Ponadto będzie można skorzystać z okazji zakupienia innych francuskich produktów, które można wykorzystać nawet w kuchni polskiej, jak konserwy warzywne (cebulki marynowane, szparagi białe i zielone w zalewie, sos pesto, oliwki czarne i zielone, czy mniej znane w naszym kraju owoce palmy dżemowej, kiełki fasoli mung czy brukselka marynowana), wędliny (szynka bajońska, choriso, pasztety francuskie), mrożonki (szpinak rozdrobniony, kulki ziemniaczane, filety z mintaja) oraz słodycze (ciastka, herbatniki, czekoladki).

E.Leclerc zapewni również całą gamę ciast i tart wypiekanych we własnej cukierni wg oryginalnych francuskich receptur.

Jak zazwyczaj, specjalnie z tej okazji przygotowano specjalny katalog zawierający i przedstawiający wachlarz dostępnych w ofercie produktów. Te dwa najbliższe tygodnie będą prawdziwa ucztą dla miłośników kuchni francuskiej, a dla klientów nie znających kuchni francuskiej mogą stać się czasem na odkrycie nowych smaków.

Źródło: Leclerc

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy