E.Leclerc w Radomiu zaprasza na pyszne pączki

E.Leclerc w Radomiu zaprasza na pyszne pączki
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Klienci sklepu znajdą na pólkach w atrakcyjnych cenach wszystkie produkty potrzebne do wypieku pączków czy faworków: różne rodzaje mąki, oleju czy dodatków smakowych i zapachowych.

Dla osób zapracowanych i nie mających czasu na zabawę w kuchni, cukiernia sklepu przygotowała smażone na miejscu kruche, delikatne i pachnące faworki, gorące pączki, oponki, kasztanki i inne ciasta.

Oferta tych smakołyków jest bardzo szeroka, na przykład pączki z marmoladą (9 sztuk) będzie można kupić za 4,45 zł, pączki z nadzieniem różanym (4 sztuki) za 3,99 zł, zaś pączki wiedeńskie z budyniem waniliowym lub czekoladowym oraz faworki za 19,99 za kg.

Wszystkie produkty pochodzą wyłącznie z produkcji własnej sklepu, dlatego też klienci mogą mieć gwarancję, ze zakupione produkty będą świeże i smaczne.

Jak co roku E.Leclerc w Radomiu zaprasza na kiermasz produktów umożliwiających przygotowanie wypieków z okazji tradycji „Tłustego Czwartku”. Od 25 lutego do 2 marca klienci marketu znajdą w ofercie cała gamę asortymentu do przygotowania ulubionych ciast i innych smakołyków.


TEKST SPONSOROWANY

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy