E.Leclerc: Ostatnie dni super promocji!

E.Leclerc: Ostatnie dni super promocji!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

 Hipermarket E.Leclerc jeszcze tylko przez 5 dni, do 20 października, świętuje swoje urodziny. Produkty w niskich cenach zdominowały półki hipermarketów w całej Polsce.


[gallery id=761]

Ponad 1000 produktów, nawet 50 procent zniżki i liczne atrakcje – E.Leclerc lubi robić swoim klientom niespodzianki, a tym razem pretekstem są urodziny marki w Polsce. W ramach Operacji BIG BANG, od 17 września koszyki można było wypełniać po brzegi produktami w niskich cenach. Klienci docenili inicjatywę E.Leclerc – objęty Operacją BIG BANG asortyment bardzo szybko znikał z półek. Ci, którzy nie zdążyli skorzystać z urodzinowych promocji, będą mieli na to szansę jeszcze przez niecały tydzień.

Tylko do 20 października można zaopatrzyć się w produkty na bieżąco potrzebne w gospodarstwach domowych w specjalnych cenach – żywność, środki czystości, kosmetyki.

Operacja BIG BANG w E.Leclerc to również artykuły sezonowe, m.in. przydatny w okresie przeziębień wielokwiatowy miód, modne zimowe ubrania czy znicze – a wszystko to już tylko przez 5 dni do nabycia w urodzinowych cenach.

Promocje, które oferuje Operacja BIG BANG, sprawdzać można na stronie www.e-leclerc.pl. Dociekliwi oraz fani nowych technologii mogą znaleźć w gazetce ciekawostki o produktach. Umieszczone tam kody QR przekierowują do bardziej szczegółowych informacji.

Operacja BIG BANG – wielkie uderzenie cenowe potrwa tylko do 20 października we wszystkich sklepach E.Leclerc w Polsce.


Źródło: E.Leclerc

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy