Wach znokautował Walkera!

Wach znokautował Walkera!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W walce wieczoru na gali Windoor Boxing Night, Mariusz Wach wygrał z Travisem Walkerem w szóstej rundzie przez techniczny nokaut.

Starcie wieczoru pomiędzy Polakiem a Amerykaninem zaplanowane było na dziesięć rund. Pojedynek rozpoczął się spokojnie, nie padało wiele ciosów. Walker po pewnym czasie nieco przyspieszył co wykorzystał Wach. Polak z minuty na minutę miał coraz większą przewagę. W szóstej rundzie po serii ciosów Amerykanin był liczony na stojąco, a kilka chwil później po kolejnych uderzeniach "Wikinga" sędzia zdecydował się na przerwanie pojedynku. 

W innym ciekawie zapowiadającym się starciu Damian Jonak rywalizował z Bradleyem Prycem. Polak od początku narzucił przeciwnikowi swoje warunki i kontrolował walkę. W piątej rundzie Pryce był liczony, ale ostatecznie przetrwał do końca. Sędziowie przyznali zwycięstwo na punkty Jonakowi. 

Zobacz galerię zdjęć

W pozostałych walkach na gali Windoor Boxing Night, Robert Parzęczewski wygrał na punkty z Andreiem Salakhutdzinau, Michał Gerlecki przed czasem wygrał z Jevgenijem Belitcenko, Ewa Brodnicka wypunktowała Galinę Gumliiską, Kamil Łaszczyk wygrał z Antonio Horvaticiem, a Nikodem Jeżewski pokonał Łukasza Zygmunta. 

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. Szymon Wykrota

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy