Udany początek pięściarzy Broni Radom podczas turnieju w Ząbkowicach Śląskich

Udany początek pięściarzy Broni Radom podczas turnieju w Ząbkowicach Śląskich
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W czwartek 28 lutego rozpoczął się w Ząbkowicach Śląskich trzeci tegoroczny turniej Grand Prix Polskiego Związku Bokserskiego. Zawody potrwają do niedzieli, 3 marca.


Na zdjęciu Krystian Kopytowski, który udanie rozpoczął turniej w Ząbkowicach Śląskich wraz z trenerem Adamem Jabłońskim.

Do turnieju w Ząbkowicach zgłosiło się blisko 200 zawodników. Wśród bokserów z całej Polski nie brakuje również naszych pięściarzy. Broń 1926 Radom reprezentują: Wojciech Peryt w kategorii wagowej do 49kg, Krzysztof Ogloza do 81kg, Michał Cieślak do 91kg oraz Krystian Kopytowski do +91kg.


W dniu wczorajszym wszyscy zawodnicy przeszli przez oficjalne ważenie, natomiast wieczorem swoją pierwszą walkę w tym turnieju stoczył Krystian Kopytowski. Radomski bokser nie dał szans Sebastianowi Zacharskiemu z klubu Sztorm Szczecin i zakończył pojedynek już w drugiej rundzie. W piątek późnym wieczorem, w ringu pojawią się kolejni zawodnicy Broni Radom. O ich wynikach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Turniej w Ząbkowicach jest również ostatnią szansą do zakwalifikowania się do marcowych mistrzostw Polski seniorów, gdzie prawo startu uzyska tylko po ośmiu najlepszych pięściarzy, po trzech tegorocznych cyklach Grand Prix.


źródło: inf. własne/ kurierlubelski.plAdam Kurasiewicz (a.kurasiewicz@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy