Remis Polaków z Irlandią na Gali Czerwca '76

Remis Polaków z Irlandią na Gali Czerwca '76
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Na ringu w radomskiej hali MOSIR zobaczyliśmy kilka towarzyskich pojedynków między innymi zawodników naszych klubów, Radomiaka, Broni i RKB Boxing. Potem sporo było emocji podczas potyczek meczowych. W rolę kadry Polski wcielili się zawodnicy RKB Boxing Radom i gościnnie Paweł Brach z Radomiaka. Pierwszy na ringu walczył Piotr Kaczor z Petterem Moffitem. Polak stoczył dobrą walkę, rywal raz był nawet liczony i sędziowie nie mieli problemów z podjęciem werdyktu.

Podobnie było w pojedynku Pawła Bracha z Adamem Kinsellą. Radomianin wygrał jednogłośnie na punkty. Adrian Grzmil stoczył dobrą walkę stoczył dobrą walkę, ale rywal okazał się zbyt mocny i to Andy Maldona, wygrał jednogłośnie. W pojedynku Sylwestra Bidzińskiego było sporo emocji, walka była zacięta, ale Irlandczycy doprowadzili do remisu 2:2. Pogromcą Bidzińskiego okazał się Philipp Hickey. Jakub Bujała otrzymał ogromną dawkę dopingu z trybun i po bardzo dobrym pojedynku wygrał z Jake`m Coxem. Bujała już po zakończeniu otrzymał nagrodę dla najlepszego polskiego zawodnika.

Na koniec kibice zobaczyli walkę wieczoru z udziałem dwóch reprezentantów. Rafał Grabowski to aktualny kadrowicz, podobnie jak Wayne Kelly. Pojedynek był bardzo wyrównany, ale to Irlandczyk wygrał jednogłośnie. Werdykt wygwizdano, a mecz zakończył się remisem. Niemniej cała impreza, poziom mecz zasłużyły na duże pochwały. Organizatorzy zapowiedzieli, że podobne mecze będą organizowane corocznie. Natomiast już 8 grudnia w Radomiu odbędzie się turniej im. Kazimierza Paździora.

Radomski Klub Bokserski „BOXING” Radom dziękuje wszystkim sympatykom oraz firmom za pomoc w przygotowaniu turnieju bokserskiego Polska – Irlandia. Przedstawicielom Urzędu Miasta Radom, firmom EMAR, SANG YONG, M.GĘBSKI, RADSORT, ELECLERC,BAR KUBUŚ oraz wszystkim innym, którzy przyczynili się do zorganizowania tej fantastycznej imprezy.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy