Polska zremisowała z Irlandią

Polska zremisowała z Irlandią
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Galeria zdjęć


Zaszczyt otwarcia meczu przypadł Sekretarzowi Miasta Panu Rafałowi Czajkowskiemu oraz Kierownikowi Biura Sportu i Turystyki Panu Mirosławowi Paluchowi, którzy wręczyli pamiątkowe medale z herbem Radomia zawodnikom obu zespołów. Mecz dostarczył wielu emocji radomskiej publiczności, która licznie przybyła aby dopingować miejscowych zawodników. 

Mecz zakończył się remisem 12:12 a walki bokserskie w wykonaniu Polaków i Irlandczyków prezentowały wysoki poziom. Można było odnieść wrażenie że boks na wysokim poziomie powrócił na radomską arenę sportową. W walce wieczoru o puchar K. Paździora Rafał Grabowski odniósł jednogłośne zwycięstwo zdobywając to pamiątkowe trofeum. Natomiast w walce o puchar A. Czortka reprezentant BKS Radomiak uległ na punkty świetnie wyszkolonemu zawodnikowi z Irlandii, Matti'emu O'Leary. Najwięcej emocji dostarczyła walka wielokrotnego mistrza Polski Tomasza Piątka z Fergalem Redmondem, która niemalże porwała radomską publiczność. 

Walki wygrali następujący zawodnicy z Radomia: 

Paweł Brach 
Agata Kaczmarska 
Aleksandra Smuklerz 
Aleksander Celejewski 
Tomasz Piątek 
Rafał Grabowski 

To przedsięwzięcie sportowe odbyło się dzięki wspólnym staraniom Urzędu Miasta Radom oraz klubów BKS 1926 Broń Radom i BKS Radomiak. 

RED / fot. Michał Sołśnia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy