PBN: Cieślak znokautował kolejnego rywala!

PBN: Cieślak znokautował kolejnego rywala!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Zapis relacji LIVE z tej walki można znaleźć TUTAJ.

Michał Cieślak o występie na gali Polsat Boxing Night w Ergo Arenie dowiedział się niespełna miesiąc przed pojedynkiem. Rywala poznał jeszcze później, ale to wszystko nie sprawiło mu wielu problemów. Pięściarz z Radomia dobrze przygotował się do występu w Gdańsku i zanotował kolejne zwycięstwo na zawodowych ringach.

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Radomianin miał małe problemy ze zrobieniem wagi. Na oficjalnej ceremonii ważenia waga wskazał 92,8 kilograma, czyli ponad 2 kilo powyżej limitu. Jednak okazało się, że walka odbędzie się w umownym limicie 92 kilogramów, a Cieślak w ciągu 40 minut osiągnął tę wagę.

Zamieszanie z wagę nie zdekoncentrowało Michała Cieślaka. Zawodnik Boxing Team Radom spokojnie rozpoczął walkę i w pierwszej rundzie badał rywala. W drugim starciu już ruszył do mocniejszych ataków. Giulian Ilie padł na deski już w pierwszej minucie tego starcia, a potem był jeszcze dwukrotnie liczony. Ostatecznie jego narożnik zdecydował się na rzucenie ręcznika i przerwanie tej walki. Cały pojedynek trwał niespełna sześć minut.

Michał Cieślak pokonując Giuliana Ilie zanotował 14 zwycięstwo na zawodowych ringach w tym 10 przed czasem.

Kolejną walkę podopieczny Adama Jabłońskiego stoczy już 5 listopada na gali Polsat Boxing Night w Tauron Arenie w Krakowie. Jego rywalem będzie Ukrainiec Ismaił Siłłach. Będzie to zapewne najtrudniejsze wyzwanie w dotychczasowej karierze Michała Cieślaka. 


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy